21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

У мікрорайоні Алмазний невдовзі може з’явитися новий спортивно-ігровий майданчик

Проектна пропозиція по створенню спортивного майданчика на території поблизу житлового будинку за адресою вул. Івана Мазепи,32, уже створена. Проектантами виступили молоді небайдужі полтавці, які хочуть зробити спорт доступнішим для жителів міста, тож звернулися до депутатів із команди Андрія Матковського, аби ті допомогли втілити проект у життя.

Депутати одразу відгукнулися на таку ініціативу і зібралися разом з авторами проекту, головним архітектором міста та начальником управління капітального будівництва на території майбутнього спортмайданчика, щоб обговорити деталі.

Ініціатори проекту показують депутату міської ради Андрію Матковському попередній макет спортмайданчика.
– Усі ми як батьки мріємо, щоб наші діти, молодь могли займатися спортом, а не просиджували сонячні будні в інтернеті, – зазначає депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський. – На цьому майданчику часто збирається велика кількість людей, які захоплюються спортом і хочуть вести активний спосіб життя. Я радий, що в Полтаві є молоді ініціативні люди, які власне і запропонували побудувати на цьому місці спеціально обладнаний майданчик для занять спортом. Звичайно, що ми підтримали цю ідею і будемо просувати її на наступній сесії міської ради.

За поданою проектною пропозицією на цій прибудинковій території планується облаштувати майданчики для гри в баскетбол та занять воркаутом. Нині на тому місці розташовані тенісні столи, які також мають своїх прихильників серед старшого покоління. Розробники запевнили, що столи залишаться, для них також відвели місце в проекті. Зелені насадження не постраждають.

Один із співавторів проекту Костянтин Черненко зазначив, що таке перевтілення міської території дасть змогу прихильникам вуличних тренувань більше часу приділяти улюбленому заняттю:
– У нас свій рух, ми проводимо функціональні тренування, які вбирають у себе елементи воркауту. Займаємося ми третій рік з друзями, але, на жаль, у нашому місті немає спеціалізованих майданчиків із необхідними тренажерами. Тому і виникла така ідея щодо облаштування міської території.

Місце для реалізації цього пілотного проекту також невипадкове.

– Це фактично центр спального району мікрорайону Алмазний, тут розташовано п'ять шкіл, – поділився думками співавтор проекту, громадський активіст, організатор змагань із баскетболу Олександр Чикуренко. – Тому в цьому мікрорайоні потенційно майбутніх спортсменів багато. Майданчик планується бути загальнодоступним. Якщо вдасться втілити все так, як задумано, то це буде перший такий об'єкт відкритого формату в Полтаві.

Спортивно-ігрову зону облаштують за новітніми стандартами. Майданчик буде огородженим, але займатися на ньому зможе кожен і в будь-який час, запевнив депутат міської ради Андрій Матковський. Він пообіцяв посприяти, аби територія мікрорайону Алмазний оновилася вже найближчим часом.

– За минулий рік у Полтаві побудовано три спортивних майданчики. Місце розташування, ідеї щодо облаштування території нам підказують самі люди. Важливо, щоб вони могли займатися саме тими видами спорту, що їм до душі. А ми як депутати маємо підтримувати ініціативи полтавців та робити все для їх реалізації, – переконаний Андрій Матковський.

Підбиваючи підсумки робочої наради, голова Шевченківського райвиконкому зазначив, що буде радитися з головним архітектором міста, обговорюючи кінцевий ескіз проекту. А вже на наступній сесії міської ради команда Андрія Матковського внесе пропозицію про виділення земельної ділянки для будівництва сучасного майданчика і коштів на її реалізацію.
Вікторія Білокінь, 01.06.2017, 12:47512
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень