21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Київський район відсвяткував 65-річчя


З нагоди 65-ї річниці створення Київського району відбулися святкові заходи: розважально-ігрова програма для дітей, а також виставка-продаж, на якій були представлені вишиванки, вироби з дерева, панно, декупаж, батик, одяг та аксесуари ручної роботи, ляльки-мотанки, обереги. А ввечері цього дня для всіх, хто вважає територію Київського району частиною свого життя,
у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся святковий концерт.

Нагороджували кращих працівників підприємств, установ району.
Київський район – найбільший у Полтаві й займає половину загальної площі міста. Голова Київської районної у місті ради Сергій Синягівський говорить, що готувалися до урочистостей ретельно та відповідально і намагалися згадати всіх, хто долучився до створення нинішнього образу району:
– Найбільше багатство нашого району – це люди, які жили, працювали, творили, віддавали своє здоров’я на благо нашого міста. Сьогодні, коли ми святкуємо ювілейну дату – 65 років від дня заснування Київського району, на душі і радісно, і є певний неспокій, оскільки Україна переживає нелегкі часи свого становлення, державотворення – на сході нашої держави тривають військові дії, продовжують гинути люди, ще одна біда прийшла в нашу українську домівку – і це зовнішній ворог. Але є і внутрішній ворог, який роздирає нашу націю, наш народ, – це роз’єднаність, суперечки, політичні чвари, боротьба за владу будь-якою ціною. Головний девіз сьогодення, на жаль, – багато популізму і мало професіоналізму. Деякі політичні сили не працюють на об’єднання, на конструктив, на благо людей, їм потрібні лише рейтинги будь-якою ціною. Людина і її проблеми не потрібні, але, виголошуючи популістичні речі, вони готові спекулювати на тих чи тих проблемних питаннях, готові підігрівати настрої людей, розпалювати ворожнечу заради підвищення свого рейтингу, подаючи це під високими словами патріотизму. Це удаваний псевдопатріотизм, що робить нас слабкими, вразливими і внутрішньо, і зовні.

На жаль, неможливо назвати прізвища всіх, хто творив славну історію нашого району, але я хочу вклонитися кожному, хто тут працював і працює, за ратний трудовий подвиг, за важку працю, за звитягу. Я вклоняюся і дякую військовослужбовцям, які мужньо боронять нашу Батьківщину, усім вам за ваш нелегкий, титанічний труд у розбудові нашої держави.

Особливо вдячний міському голові Полтави Олександру Мамаю, який підтримав та допоміг у проведенні святкового дійства, а також директору Палацу дозвілля «Листопад» Наталії Похилько, директору вищого професійного училища ім.А.О.Чепіги Валентині Корочанській, своїм заступникам та працівникам виконавчого комітету, артистам та організаторам концерту. Величезна вдячність головному сценаристу та постановнику святкового дійства Оксані Йосипенко, а також усім, хто причетний до організації святкування Дня району.

Привітала представників Київського району і секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.

– Київському району є чим похвалитися: підприємства, заклади культури і дозвілля, стадіони, навчальні заклади, парки, сквери, – зазначила Оксана Антонівна. – Але найголовніший скарб району – його жителі. Саме вони пишуть історію свого району, своїх підприємств, свого міста.

З нагоди ювілею за сумлінну працю, активну громадську позицію кращі працівники підприємств, установ району отримали нагороди.

Святковий настрій усім присутнім створювали вокальні та хореографічні колективи міста. Свої виступи дарували заслужені артисти України Олена Білокінь та Валерій Соколик.
Сергій Лещенко, 01.06.2017, 13:51505
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень