27 червня 2017 • № 24 (1457)
Rss  

18 червня — День працівників медичної галузі

Відкриття амбулаторії на вулиці Ветеринарній, 32.
Галузь охорони здоров'я в Полтаві постійно та динамічно розвивається. Медичні працівники міста навіть у нелегких умовах сучасності намагаються вдосконалювати засоби лікування та профілактики захворювань.

Начальник управління охорони здоров'я Полтавського міськвиконкому Сергій Котов.
Про досягнення медичної галузі та виклики сьогодення «ПВ» розповів начальник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов.
– Населення Полтави – близько 300 тисяч чоловік. Хто стоїть на варті охорони здоров'я полтавців?
– Мережа закладів охорони здоров'я Полтави – це 12 лікувально-профілактичних установ, до складу яких входять сім лікарень, дві окремі поліклініки та три комунальних заклади «Центри первинної медико-санітарної допомоги м.Полтави». У закладах охорони здоров'я міста працюють понад чотири тисячі медичних працівників, тисяча з яких – лікарі, ще майже дві тисячі – середні медичні працівники.

Під час огляду пацієнта у міській дитячій клінічній стоматологічній поліклініці.
– Сергію Олександровичу, який вигляд має галузь охорони здоров'я Полтави? Чи змінилась вона за останній рік?
– Так, зміни відбулися, і не тільки в якісному плані. Торік до когорти полтавських медиків приєднався колектив колишньої відділкової лікарні, яка нині стала 3-ю міською клінічною лікарнею. Також зазначу, що протягом року активно розвивалася первинна ланка галузі, що дало змогу наблизити медичну допомогу до полтавців. Окрім цього, постійно оновлюється матеріально-технічна база лікувальних установ. Але головні зміни, звичайно, ми хотіли б бачити саме в поліпшенні якості надання медичних послуг населенню.

Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 під час огляду пацієнтки.
– Стосовно 3-ї міської лікарні: тільки рік, як вона на балансі міста. До цього міська влада не мала змоги підтримувати цей лікувальний заклад. У якому стані дісталася ця лікарня вам «у спадок» і що з нею тепер?
– Прийняття лікарні на баланс міста нарешті дозволило розпочати її реконструкцію та відновлення, чого не робилося десятки років. Звичайно, прийняття у комунальну власність міста ще одного закладу – неабияке навантаження на міський бюджет. Та якість надання медичних послуг полтавцям понад усе. Цього року на проведення капітальних ремонтних робіт та придбання вартісного медичного обладнання саме для цієї лікарні планується виділити 10 млн грн із бюджету. У планах створення на базі цієї лікарні травматологічного пункту, ремонт приймального відділення. Маємо надію капітально відремонтувати й інші приміщення, насамперед дах, замінити вік-на та двері. Але головне, на мою думку, – нам вдалося зберегти кадровий потенціал цього лікувально-профілактичного закладу. Враховуючи високу кваліфікацію та професійний досвід медичних працівників 3-ї МКЛ, система охорони здоров'я від цього тільки виграла.Працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 під час роботи.
Під час роботи лікаря-невролога 3-ї міської клінічної лікарні.
– Це дуже добре. А які ще ремонтні роботи відбувалися в медичних закладах та які плани на майбутнє?
– Узагалі в кожному лікувальному закладі тривали капітальні ремонтні роботи, більша частина яких спрямована на енергозбереження. Я маю на увазі ремонт покрівлі, заміну вікон та дверей, утеплення тощо. У 2016 році на ремонтні роботи та реконструкцію приміщень використано понад 12 млн грн, зокрема капітально відремонтоване гінекологічне відділення 5-ї міської клінічної лікарні. Для цього було виділено 1,8 млн грн. За рахунок цих коштів у закладі відремонтовані холи, палати, санвузли, операційні, замінені вікна. У палатах встановлені нові меблі та ліжка. У відділенні створені комфортні умови для перебування жінок на сучасному рівні. Також у 2016 році завершено капітальний ремонт дитячого інфекційного відділення 1-ї міської клінічної лікарні та здійснено ремонт м'якої покрівлі травматологічного центру цього закладу. Тривали також ремонтні роботи в хірургічному та ЛОР-відділеннях 2-ї міської лікарні. У поточному році вже завершений капітальний ремонт отоларингологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні на суму 1,2 млн грн. Розпочато реконструкцію приміщень стаціонарного корпусу 1-ї міської клінічної лікарні для створення відділення гострого інсульту, на що з міського бюджету виділено понад 6 млн грн. У наших планах найближчого часу і капітальний ремонт терапевтичного корпусу цієї лікарні. Активно тривають капітальні ремонтні роботи у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії міського клінічного пологового будинку, на що передбачено 6,7 млн грн. Ремонт і в 2-й міській клінічній лікарні, зокрема повністю реконструюється ендокринологічне відділення. На виконання цих капітальних ремонтних робіт з міського бюджету виділено 5,7 млн грн. Окремо скажу, що для всіх лікувально-профілактичних закладів міста виготовлена проектно-кошторисна документація по заміні вікон та дверей на металопластикові, для чого на черговій сесії міської ради планується виділити 7,9 млн грн. Поряд з капітальними ремонтами ми не забуваємо і про інформатизацію медичних закладів, зокрема Центрів первинної медико-санітарної допомоги, бо без цього неможливий подальший розвиток медичної галузі.
Колектив працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.
– Цього року відкрили дві нових амбулаторії сімейної медицини. Скільки їх усього в місті і як вони функціонують?
– Сьогодні послугами фахівців Центрів первинної медико-санітарної допомоги охоплене все населення міста, як доросле, так і дитяче. Загалом до складу Центрів ПМСД входять 30 амбулаторій сімейної медицини, половина з яких – у віддалених мікрорайонах Полтави. У кожному куточку міста є амбулаторії сімейної медицини. Переконаний, що така мережа сімейних амбулаторій украй необхідна, особливо людям похилого віку, мамам з маленькими дітьми. В амбулаторії недалеко від дому вони можуть проконсультуватися з лікарем, отримати первинну медичну допомогу. Завдяки проведеним торік ремонтним роботам уже на початку 2017 року відкрито дві нові амбулаторії сімейної медицини: одна, капітально відремонтована, – у селищі Крутий Берег, інша, побудована повністю нова, – на вулиці Ветеринарній,32. Міністерство охорони здоров'я України здійснює активну політику саме в напрямку становлення та реформування первинної ланки. Медичні працівники міста багато зробили в цьому напрямку, створивши реєстр пацієнтів. Тож найближчим часом кожен полтавець зможе обрати свого сімейного лікаря.

– Невдовзі День медичного працівника. Що побажаєте колегам напередодні професійного свята?
– Висловлюю безмежну вдячність усім без винятку медикам за врятовані життя, за повернуте здоров'я. Шановні працівники медичної галузі! Нехай ваша праця буде в радість, а людська подяка та визнання супроводжують вас на трудовій ниві! Бажаю вам усім міцного здоров'я, родинного тепла, достатку, миру та сімейного благополуччя!
Іван Мольченко, 15.06.2017, 13:361794

Коментарі (4), додати коментар

Mi5chael5Bob, 20.06.2017, 16:55

мебель реутов

Niklnar, 23.06.2017, 11:28

выкуп авто киев https://vikupauto.in.ua/news - Выкуп авто Украина https://vikupauto.in.ua/blogh - выкуп авто киев Скупка авто в короткие сроки дорого Скупка авто в короткие сроки дорого ! Выкуп авто киев ! Выкуп авто ! Выкуп авто срочно,быстро,надежно ! Все эти фразы каждый автовладелец видит на страницах интернета сразу же как задастся целю продать авто срочно и не тратить на это много своего времени. Информации очень много, но на деле не всегда так как хочется. Часто есть заманчивые предложения, от которых просто не возможно отказаться: дорого, быстро и качественно. И в тоже время, «дорого» не совсем для вас дорого, «быстро» затягивается на долгое время. Наша компания Автовыкуп, собрав негативные отзывы, и сделав выводы, принципиально искоренила их. Наши оценщики оценивают по реалиям авто, быстрота заключается от состояния авто (авто после ДТП, поврежденный авто, кредитный). Качество гарантировать мы всегда можем, так как в нашей команде работают только профессионалы с большим опытом работы в сфере авто обслуживания. Мы с уверенностью можем гарантировать что вы останетесь довольны нашей работой ! [url=https://vikupauto.in.ua/news/zagholovok_stat_i0123]Скупка авто в короткие сроки дорого[/url] [url=https://vikupauto.in.ua/news/zagholovok_stat_i0123]скупка авто[/url] [url=https://vikupauto.in.ua/news/zagholovok_stat_i0123]скупка авто киев[/url] [url=https://vikupauto.in.ua/news/zagholovok_stat_i0123]выкуп авто[/url] [url=https://vikupauto.in.ua/news/zagholovok_stat_i0123]выкуп авто киев[/url] [url=https://vikupauto.in.ua/news/zagholovok_stat_i0123]автовыкуп[/url]

semechkamoxy, 25.06.2017, 07:15

Super Silver Haze fem Hanfsamenstamm Super Silver Haze fem Интернет-магазин “Семечка Джа” занимается продажей качественных семян канабисалучших сортов и уже не первый год занимает одну из лидирующих позиций в этом сегменте рынка. Посмотрите как в Европе налажен рынок конопли. Как здесь http://www.cannabiscollege.com/ или там https://www.cancer.gov/about-cancer/treatment/cam/hp/cannabis-pdq. Узаконивание делается во всё большем количестве государств. Культура постоянно растет А что мы видим у в сране только одинокий магазин отличного сервиса !!! Единственный хороший магазин марихуаны - seedjah.com и тот забанен роскомнадзором ((( Наша фирма предлагаем нашим клиентам семена только наивысшего качества, которые имеют потрясающе высокий коэффициент всхожести. Кроме качества продукта, Вас без сомнения удивят наши низкие расценки. Это можно объяснить тем, что высокий уровень конкуренция среди поставщиков, продающих подобного родатовар, заставляетбороться за максимально высокое качество продукции и сервиса и при этом сохранять наиболее низкие расценки. При заказе семена конопли в нашей компании, Вы можете быть совершенно спокойны, что получите именно тот самый вид, что был Вами выбран. Наша фирма можем доставить семена канабиса как по Украине, так и по России. Если так получилось, что по какой-то причине покупатель не получаете свой товар, наш интернет-магазин обещаем вернуть всей суммы, уплаченной за товар. вот http://семечка-джа.com/ua/%D1%80%D0%B5%D0%B3%D1%83%D0%BB%D1%8F%D1% 80%D0%BD%D1%8B%D0%B5_%D0%B0%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%86%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%8B/auto_lemon_skunk.html купити елітне насіння конопель AUTO LEMON SKUNK недорого И, наконец, что касается тайности – наша компания ценит выбор своих клиентов, поэтому, заказывая семена марихуаны у нас, Вы можете быть полностью уверены, что любая инфа о заказчике и месте доставки сохранится не будет разглашена. социалки https://plus.google.com/+Seedjah https://vk.com/id395584885 https://twitter.com/seedjah https://www.facebook.com/semechkajah/ https://ok.ru/profile/572871626215 https://www.instagram.com/semena_cannabisa/ https://www.google.ru/maps/place/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%87%D0%BA%D0%B0+%D0%94%D0%B6%D0%B0/@49.1656026,30.6074779,9z/data=!4m8!1m2!2m1!1z0LzQsNCz0LDQt9C40L0g0YHQtdC80Y_QvSDQutC-0L3QvtC_0LvQuA!3m4!1s0x40d05cc6a2a84229:0xcbf9ac3a7137d73!8m2!3d48.5456407!4d32.2035315 https://yandex.ua/maps/20221/kropyvnytskyi/?lang=ru&mode=search&text=%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0%2C%20%D0%9A%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%BA%D0%B8%D0%B9%2C%20%D1%83%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B0%20%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%91%D0%BD%D0%B0%20%D0%9F%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8F%2010&sll=32.059759%2C49.444433&sspn=0.517044%2C0.194310&ll=32.222524%2C48.548483&z=17&ol=biz&oid=10883470085 т. +38(099)76-66-563

Prostitutki 16ric, 27.06.2017, 07:12

Проститутки Киева Вызвать проститутку https://plus.google.com/102911207558394426752/posts/H5fovgdZ6k5 Профиль проститутки Возраст: 23 Рост: 173 см Вес: 53 кг Грудь: 3 1 час: 1 500 грн 2 часа: 3 000 грн Ночь: 8 000 грн Мои умелые руки и нежный ротик станут настоящим билетом в мир страси и разврата Объявленяи индивидуалок Дешёвые проститутки Киева с нашего сайта воплотят в реальность ваши сексуальные фантазии и избавят вас от любых комплексов в плане интима. Они помогут вам расслабиться, применив свои многочисленные сексуальные таланты. Ютуб и Проститутки Киева Куда катится Мир??? Если мужчина когда-то любил женщину, он все сделает для нее. Кроме только одного: продолжать любить ее.

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Текст:
69+3=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші статті за 15.06.2017

· У таборі «Орлятко» урочисто відкрито першу зміну (14:55)
· Напередодні сесії відбулися засідання депутатських комісій (15:02)
· Недосконалий закон — причина проблеми з газовими лічильниками (15:19)
· Попри зірваний голос артиста, концерт гурту «Океан Ельзи» у Полтаві відбувся з неабияким розмахом (15:24)
· Відбувся другий етап реалізації проекту «У здоровому тілі — здоровий дух!» (15:31)
· Дива трапляються там, де в них вірять… (15:38)
· У полтавців — медалі всіх ґатунків (15:53)
· «Ворскла» і «Полтава» після відпустки розпочнуть підготовку до нового сезону (16:03)
· Універсіада завершилася (16:07)
· На роботу в інтернет: як працюють фрилансери? (16:13)
· Для людей важливо бути почутими! (16:24)
· «До свого гніздечка, до рідної хати» (16:30)
· У цьому мальовничому куточку говорили про останні новини (16:37)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
<травень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.