19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Напередодні сесії відбулися засідання депутатських комісій

14 червня відбулося засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму, яке провів її голова Олег Бєлоножко.

На порядку денному – розгляд поточних та планових питань комісії. Депутати розглянули петицію, що стосується знесення тимчасових споруд на вулиці Соборності. За інформацією головного архітектора міста Миколи Шевельова, на вулиці Соборностi розташовані 54 стаціонарні споруди, 23 сезонних майданчики та 21 пересувна споруда. Думки депутатів з приводу їх ліквідації розділилися. Проте після обговорення питання одностайно було вирішено відправити його на доопрацювання.

Також під час засідання розглянули петиції, що стосуються збереження Прирічного парку, встановлення відеонагляду на пішохідному переході на вулиці Сакко навпроти гімназії №21 та інші.

Окрім цього, депутати попередньо розглянули проекти рішень 11-ї сесії Полтавської міської ради. Серед них такі, що стосуються надання згоди на поділ земельних ділянок, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою, про передачу комунального майна тощо.

Так, управління архітектури представило на розгляд депутатської комісії проект рішення «Про надання згоди на поділ земельної ділянки на вул.Петра Юрченка,1-А». Він передбачає надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки для будівництва, експлуатації та обслуговування котельні для теплопостачання спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування на вулиці Петра Юрченка,1-А, та Полтавської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів №11.

Цього ж дня відбулося засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни, учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства і дитинства, яке провів її голова Олександр Кудацький.

Під час засідання депутати попередньо розглянули проекти рішень 11-ї сесії Полтавської міської ради, зокрема про внесення змін до рішення «Про затвердження Положень про порядок призначення та виплати щорічної премії міського голови Полтави за особливі заслуги педагогічних та медичних працівників». Відповідно до нього, запропоновано збільшити розмір премій міського голови за особливі заслуги педагогічних працівників до 120 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 2040 грн. Раніше розмір премії складав 1020 грн. Депутати підтримали проект рішення та рекомендували його на розгляд сесії.

Розглянули під час засідання комісії і проект рішення «Про внесення змін до міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей м Полтава на 2015–2018 роки». Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Ромас доповіла, що цього року кількість охочих оздоровити своїх дітей у таборах літнього відпочинку значно зросла. Так, станом на 12 червня до управління надійшло вже 1700 заяв. Запропонований проект рішення передбачає організацію та впорядкування заходів з відшкодування частини вартості путівки з міського та обласного бюджетів дитячим таборам Полтавської області за надані послуги з оздоровлення та відпочинку.

Одним із питань, яке розглянули на засіданні депутатської комісії, була пропозиція депутата Вадима Ямщикова перейменувати вулицю Степана Халтуріна на Богдана Гаврилишина. Після обговорення зазначеного питання депутатам запропонували відправити це питання на доопрацювання.

Також депутати розглянули проект рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота» на 2017 рік».

Окрім того, депутати розглянули поточні та планові питання комісії, зокрема щодо нагородження орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеню відомої поетеси та журналіста Марії Бойко, щодо присвоєння почесного звання «Заслужений учитель України» Євгенію Перепьолкіну, щодо утворення госпітальних округів та інші.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.06.2017, 15:02539
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень