16 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Попри зірваний голос артиста, концерт гурту «Океан Ельзи» у Полтаві відбувся з неабияким розмахом

«Океан Ельзи» – один із найпопулярніших вітчизняних рок-гуртів, який у рамках всеукраїнської частини свого світового туру 7 червня завітав до Полтави й, незважаючи на проблеми зі здоров'ям вокаліста, відіграв незабутній тригодинний концерт.

У цей довгоочікуваний для багатьох полтавців вечір стадіон «Ворскла» ім.О.Бутовського вмістив близько 25 тисяч шанувальників сучасної української музики. Серед них – майже п'ять тисяч щасливих власників квитків, які ті отримали від міського голови Полтави Олександра Мамая та спонсорів за високі досягнення у галузях освіти, культури тощо.

Проте на початку концерту виступ гурту опинився під загрозою, адже під час виконання першої пісні «Майже весна» Святослав Вакарчук втратив голос і залишив сцену. Годину артист намагався його відновити, а шанувальники продовжували чекати. Інші учасники гурту переконували вокаліста не продовжувати концерт, адже це могло суттєво погіршити його стан. Та Святослав Вакарчук вирішив знову вийти до глядачів.

– Коли виходили на сцену вдруге, не знали, як будуть реагувати люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було зрозуміло: перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть, – розповів пізніше на своїй сторінці у Facebook лідер гурту Святослав Вакарчук. –

Майже три години концерту пролетіли як одна мить. І хоча я не все співав, як хотілося, здавалося, що музика зробила нас одним цілим.

Музиканти змінили список запланованих пісень, щоб поступово перейти від ліричних до драйвових. Увесь стадіон усіляко підтримував артиста й допомагав виконувати улюблені хіти. Дехто, розчарований звучанням, залишив стадіон, але більшість усе-таки залишалася на своїх місцях до самого закінчення концерту та з захватом підспівувала улюбленому артисту протягом майже трьох годин без упину.

Концертна програма закінчилася після опівночі виконанням українського Гімну. Проте шанувальники не хотіли розлучатися зі Святославом, тож він на біс виконав ще кілька пісень. Більшість глядачів залишала стадіон після концерту в піднесеному настрої. Згодом Святослав Вакарчук на офіційній сторінці «Океану Ельзи» у соц-мережі звернувся до прихильників і подякував їм за підтримку на концерті в Полтаві.


Міський голова Олександр Мамай, котрий також відвідав концерт, поспілкувався згодом з лідером гурту, і було досягнуто домовленості, що на знак своєї подяки «Океан Ельзи» відіграє в Полтаві 16 вересня великий безплатний концерт. Про місце і час проведення буде повідомлено додатково. Міська влада вивчає можливі місця для такого концерту.

– Однозначно можу сказати, що це не буде знову стадіон «Ворскла», – коментує Олександр Мамай. – Якщо на платний концерт прийшло стільки людей, то нескладно уявити, скільки буде охочих послухати улюблених співаків безплатно. Я хвилююся за безпеку полтавців, яку нелегко буде забезпечити в замкненому просторі стадіону. Тому ми вивчаємо це питання, розглядаємо різні варіанти, аби максимально забезпечити безпеку і комфорт людей.

Олександра Горященко
Іван Мольченко, 15.06.2017, 15:242400
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень