18 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Відбувся другий етап реалізації проекту «У здоровому тілі — здоровий дух!»

У рамках програми «Бюджет участі» триває реалізація проекту «У здоровому тілі – здоровий дух!».

10 червня на дворовому майданчику будинку на вулиці 23 Вересня,19, відбувся другий етап утілення його в життя.

Співавтор ідеї, президент ГО «Центр спортивних єдиноборств – «Чемпіон» Юрій Мороз зазначив, що такі спортивно-масові заходи стимулюють молодь займатися спортом та вести здоровий спосіб життя:
– Наша основна мета – провести акції саме на дворових майданчиках міста. Сьогодні у молоді склалася хибна думка: для того щоб займатися спортом, потрібно багато коштів і часу. Ми хочемо переконати, що необов'язково відвідувати якусь спортивну секцію, а можна почати з малого – займатися на своєму подвір'ї. Я вважаю: якщо хоч кілька людей почне займатись спортом, то це буде круто!

Із цією думкою погоджуються і присутні на святі. Особливо радіють молоді мами, адже тепер час канікул, пори, коли дітвора може провести вільний час із користю.

– Дякуємо авторам проекту за цю прекрасну ідею! – говорить мешканка будинку Наталія. – Адже немає нічого дієвішого, ніж показати на власному прикладі, що бути здоровим – це і модно, і красиво, а найголовніше – важливо для здоров'я. Тож, сподіваюся, що після цього заходу наші діти менше будуть сидіти за комп'ютерами і більше часу проводити на подвір'ї, займаючись спортом, спілкуючись між собою.

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач зазначила, що такі заходи вкотре доводять, що взаємодія влади і громади вкрай потрібні. Адже люди повинні самі розставляти акценти щодо благоустрою свого мікрорайону, міста.

– У рамках реалізації проекту буде проведено 12 вуличних акцій на внутрішніх дворових майданчиках мікрорайонів міста та встановлено спортивні турніки і перекладини, – розповіла Оксана Деркач. – Спеціальне обладнання вже встановлено на подвір'ях будинків Чураївни,9, та на дворовому майданчику 23 Вересня,19. Тож запрошую всіх полтавців активно підтримувати реалізацію проекту, долучатися до благоустрою міста.

Розкривали головну ідею назви проекту «У здоровому тілі – здоровий дух!» виступи кращих спортивних та творчих колективів міста, а проведені спортсменами майстер-класи активно залучали молодь до здорового способу життя. Для наймолодших учасників заходу представники КЗ «Спорт для всіх» провели веселі старти.

Окрім того, діти мали унікальну можливість відчути себе справжніми поліцейськими: одягти спецодяг та посидіти за кермом поліцейської машини.

Нагадаємо, що на реалізацію проекту «У здоровому тілі – здоровий дух!» із міського бюджету виділено 96 тис. 600 грн.

Головний розпорядник коштів – управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськ-виконкому, а координатор «Бюджету участі» – КО «Інститут розвитку міста».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.06.2017, 15:312565
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень