25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Для людей важливо бути почутими!

Ми живемо в непростий час. Але завжди є можливість робити добрі справи, які покращують життя полтавців.

Упродовж 20 років жителі будинку, що на Шведській,18, зверталися зі своєю проблемою у різні інстанції, зібрали стоси звернень і запитів, стукали у різні двері, і врешті-решт їх почули. А річ ось у чому. Будинок зведений у 1960 році. Верхній поверх був добудований як тимчасовий, адже люди потребували житла, і, щоб надати можливість більшій кількості сімей отримати квартири, добудували такий собі «даховий поверх». Люди отримали житло і були щасливі, адже коли ти можеш після роботи повертатися у свою оселю, а не найману квартиру – це щастя. Та з часом щастя перетворилося у суцільну проблему та постійний головний біль для мешканців верхнього та напівповерху. Добудований поверх почав протікати, стеля завжди була не просто вологою, а з неї текла вода.

Будь-які внутрішні ремонти не рятували людей від протікання води та плісняви, що проповзали в житло разом зі старінням матеріалів. Микола Гольцев, мешканець будинку, пенсіонер показує товсту папку паперів та звернень, що назбиралися за 20 років, які мешканці методично писали до владних органів, звертаючись по допомогу. «За часів усіх каденцій попередніх міських голів не вдавалося розв'язати проблему. Та ми й не нарікаємо, ми розуміємо, що проблема була не лише в організації робіт. Раніше кошти не залишалися на місцевому рівні, і це була провина не лише влади, а постійної нестачі коштів», – виправдовують очільників міста люди. Ми настільки мудрі та терплячі, що готові свої багаторічні митарства та незручності зрозуміти, сприйняти як належне, адже сьогодні нас почули, нам допомогли.

Депутат міської ради Світлана Нестуля з мешканцями будинку на вулиці Шведській, 18.
Торік комісія з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму на чолі з О.Білоножко прийняла рішення виділити кошти на капітальний ремонт будинку. Усі депутати на сесії підтримали рішення комісії. Кошти були виділені, матеріали завезені. Дах, що роками створював проблеми для людей, був відремонтований. «Ми вдячні міському голові Олександру Мамаю, колишньому заступнику з питань управління ЖКГ Олексію Чепурку, начальнику управління Сергію Сінельнику, бригадам підрядника Георгія Ісаяна, які працювали у складних умовах холоду, дякуємо всім депутатам міської ради й особливо Світлані Нестулі, що дослухалися до наших проблем. Ми не говорили про це раніше, бо хотіли пересвідчитися, що новий дах не протікатиме. Переживши зиму зі снігом і весну, можемо сказати, що дах зроблено якісно, усім висловлюємо подяку», – кажуть мешканці будинку.

У будинку також поміняли каналізаційні труби, які прогнили за 60 років. Але у зв'язку з початком опалювального сезону ремонт одного відрізку труб залишився незавершеним, люди вірять і надіються, що роботи будуть завершені.

Мешканці будинку тримають прибудинкову територію охайною, доглядають за квітами, допомагають одне одному. Вони відзначають активну підтримку в поточних ремонтах та чуйність родини Андрія та Тетяни Налчаджі, дякують за постійну турботу та активну і небайдужу позицію Н. Кіріченко, Л. Терещенко, Л. Лізіній, Л. Мусіній, Н. Танасенко.

Людина живе у просторі, часі й русі. Наш простір – це рідна українська земля, славне місто Полтава і рідна домівка. Кожній людині приємно повертатися після робочого дня у рідну оселю, а пенсіонерам – літнім людям, які віддали все своє життя і труд місту, – радіти домашньому затишку. Долучімося до суспільно корисних справ одних жителів Полтави задля інших. Адже часовий вимір – це людське життя, і полтавці заслуговують, щоб їх чули за життя.
Іван Мольченко, 15.06.2017, 16:242593
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень