17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

19 керівників управлінь міськвиконкому підвищили свій кваліфікаційний рівень

У Полтаві завершилася реалізація одного з компонентів проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», а саме програми «Кваліфікація-2030», у рамках якої проходило підвищення кваліфікації посадових осіб виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Привiтали учасникiв тренiнгу мiський голова Олександр Мамай та директор проекту GIZ Матiас Брандт.
19 керівників управлінь та відділів міськвиконкому стали учасниками шестиденного тренінгу з теми «Розвиток персоналу», який здійснювався під керівництвом досвідченого тренера – завідувача кафедри управління персоналом і економіки праці Полтавського університету економіки і торгівлі Тетяни Костишиної.

Своєрідним іспитом для слухачів тренінгу стала презентація шляхів удосконалення діяльності свого підрозділу – «Десять кроків до вдосконалення діяльності свого структурного підрозділу». У своїх роботах вони підсумували навчання на тренінгу «Розвиток персоналу».

Окрім того, більшість керівників відділів зауважила, що для вдосконалення діяльності структурних підрозділів необхідне створення ефективної команди професіоналів, мотивація працівників, сприяння їхньому професійному зростанню, поліпшення технічного забезпечення відділів.

Тетяна Костишина зазначила, що робота над проектом була побудована за основними принципами: плануй, дій, коригуй, перевіряй.

– Базові напрямки цих модулів – це формування компетенції для ефективної діяльності в державній службі, створення команди працівників відділу та діяльність самого керівника. Під кінець роботи кожен керівник напрацював десять кроків для вдосконалення діяльності відділу в контексті розвитку міста. Таким чином, реалізація проекту сприяла підвищенню кваліфікації учасників, налагодила співпрацю та комунікацію між працівниками та основними підрозділами Полтавського міськвиконкому.

Привітав учасників тренінгу та вручив сертифікати про успішне закінчення навчання міський голова Олександр Мамай та директор проекту GIZ Матіас Брандт.

– Реалізація програми «Кваліфікація-2030» сприяла не тільки підвищенню кваліфікації учасників, а й покращенню співпраці та комунікації між працівниками та підрозділами міськвиконкому, – зазначив міський голова Олександр Мамай. – Понад 230 працівників управлінь та відділів виконкому стали учасниками 20 тренінгів, пройшли навчання за обраною тематикою та підвищили свою кваліфікацію. Ця навчальна програма – один із прикладів нашої плідної співпраці з німецькими партнерами з GIZ у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».


Довідка:

Проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» виконується німецькою урядовою компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Окрім Полтави, у ньому беруть участь Житомир, Вінниця та Чернівці. Уряд Німеччини фінансує проект у розмірі 4 млн євро, уряд Швейцарії надає 1,85 млн євро.
Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетні напрями співпраці Німеччини з Україною – демократія, громадянське суспільство, державне управління, децентралізація, енергетика та сталий економічний розвиток. Окрім цього, співпраця з Німеччиною охоплює підтримку подолання кризових ситуацій на сході України, а також співробітництво у сфері запобігання ВІЛ/СНІД.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 06.07.2017, 14:50679
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень