18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

170 студентів Полтавської державної аграрної академії стали дипломованими спеціалістами

Мiський голова Олександр Мамай та ректор Полтавської державної аграрної академiї Валентина Аранчій вiтають дипломованих спецiалiстiв.
30 червня у Полтавській державній аграрній академії відбулися урочистості з нагоди випуску студентів факультету економіки та менеджменту. 170 випускників стали дипломованими спеціалістами та 30 з них отримали дипломи з відзнакою.

Зі знаковою подією випускників та їхніх батьків привітали міський голова Олександр Мамай, ректор академії професор Валентина Аранчій та, звичайно, декан факультету, кандидат економічних наук, доцент Олександр Галич.

– Аграрна галузь – одна з тих, яка створює економічні складові нашої держави, – зазначив Олександр Мамай. – У нас найродючіша земля, тому я переконаний, що випускники аграрної академії будуть збагачувати нашу державу, підтримуючи та розвиваючи аграрний сектор. Вітаю всіх випускників і щиро бажаю здійснення всіх планів, реалізації задумів, нехай молодим людям буде все під силу!

Загалом цього року заклад випустив близько двох тисяч спеціалістів. За їхнє майбутнє працевлаштування ректор академії Валентина Аранчій не хвилюється, оскільки впевнена: тут вони здобули не тільки теоретичні, але й практичні навички. А це один з головних критеріїв, потрібних на виробництві.

– У нас сьогодні жнива, жнива на випуск найрозумніших, найкмітливіших, найкреативніших, найкращих спеціалістів і магістрів в аграрній сфері, – зазначила Валентина Аранчій. – Два дні тривають випуски агрономів, екологів, інженерів-механіків, економістів. Ця молодь – наше майбутнє, майбутнє нашої аграрної сфери.

Довідка:

Полтавська державна аграрна академія (ПДАА) – це вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, осередок науки, освіти і культури на Полтавщині, що має давню історію й перевірені часом педагогічні традиції. Уже понад століття навчальний заклад готує висококваліфікованих спеціалістів для всіх галузей сільського господарства та економіки нашої держави, творчих й інтелігентних людей, науковців, визнаних в Україні й за кордоном, які зробили гідний внесок у розвиток аграрного виробництва, освіти та науки, формування суспільної й політичної думки.

У складі академії функціонує шість інститутів, сім факультетів, сім технікумів і коледжів, центр довишівської підготовки.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 06.07.2017, 14:56848
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень