20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Іван Діденко: «Уміння слухати і чути — головне в роботі депутата»

Нещодавно в будинках на вулиці Пушкарівській, 22-А та 26, завершилися ремонтні роботи, зроблено було чимало. Ми поцікавилися у депутата Полтавської міської ради від фракції «Рідне місто» Івана Діденка, як тривали роботи і які ще плани в представників міської влади.

Депутат міської ради Іван Діденко зустрічається із виборцями.
– До мене звернулися мешканці будинків, – розповідає Іван Діденко, – що вже давно потребували капітального ремонту: труби у підвалах вимагали заміни, дахи були в поганому стані. Нам вдалося знайти фінансування, і сьогодні у двох цих будинках роботи вже завершені. Замінено труби опалення і каналізації, проведено повну заміну м’якої покрівлі, і після обговорення з мешканцями є перші плани на майбутнє, серед них – ремонт тротуарів та міжбудинкових проїздів.

Також на наступний рік запланували ремонт під’їздів, останній раз їх приводили до ладу 30 років тому.

Ремонтами, однак, не обмежилися: 5 листопада будинку на Пушкарівській,22-А, виповнюється 50 років, тож його мешканці налаштовані відсвяткувати цю подію. Іван Діденко запропонував пригостити всіх козацькою кашею, у відповідь чекає історії з життя, адже люди, переважно сім’ї офіцерів, живуть у цьому домі з моменту його заселення. Один із жителів будинку Віктор Дмитренко презентував депутату свою книгу «Полтава в окупаційний період 1941–1943 років» і вже планує видавати наступну.

Розповів Іван Діденко й про інші аспекти роботи депутата міської ради:
– Робота депутата – це робота в сесійній залі та на окрузі. Перше дається відносно легше, хоча і там бувають складні моменти, однак більше часу і сил займає саме робота на окрузі, де ти маєш почути найголовніші питання і вибрати ті, які можна зробити в найближчий рік. Це завжди балансування між бажаннями полтавців та можливостями міста. На щастя, більшість питань усе ж вдається вирішувати. Мій округ – це мікрорайон Юрівка, район 1-ї міської клінічної лікарні, частково район вулиці Пушкарівської. Для того щоб бути у постійному контакті з людьми, намагаюся якомога частіше проводити зустрічі просто в дворах, це найшвидший спосіб з’ясувати, що головне на сьогодні. Здебільшого це питання житлово-комунального господарства – роботи тут багато, усього за один рік зробити неможливо, а житловий фонд здебільшого зношений, потребує постійної уваги. Зі зверненнями від полтавців іду до міської влади, щоб будинки включили в план робіт на цей або наступний рік.

За останні роки, каже депутат, ситуація серйозно змінилася. По місту провели багато капітальних ремонтів, роботи продовжуються із досить високою швидкістю. Також Іван Діденко розповів про плани на майбутнє:
– На черзі будинки на вулиці Крамського, там теж плануються ремонти дахів. Проведемо там кілька зустрічей, запитаємо в людей, які ще є проблеми в домі.
Сергій Лещенко, 06.07.2017, 15:032678
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень