19 листопада 2017 • № 45 (1478)

Швидкі човни полтавських веслувальників

На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное у Дніпрі полтавські спортсмени зібрали добрий урожай нагород. Так, лише другого дня змагань представники Полтавщини завоювали дев’ять медалей.

У байдарці-одиночці серед чоловіків третє місце посів полтавець Сергій Баштовий, прийшовши до фінішу з часом 1:45,28 хв. Варто відзначити, що другим на цій дистанції став полтавець Роман Скорик, який тепер представляє Одещину.

У каное-одиночці чемпіоном став Павло Алтухов. Він виграв заїзд з часом 1:56,15 хв. Бронзу тут узяв полтавець Олег Боровик (1:57,07 хв.)

У чоловічій каное-двійці чемпіонами знову стали Тарас Міщук та Дмитро Янчук. Хлопці фінішували з часом 1:42,46 хв. Другими до фінішу прийшли полтавець Денис Камерилов та львів’янин Віталій Вергелес (1:45,98 хв.). У жіночій байдарці-двійці срібло здобула полтавка Марія Кічасова. Вона їхала у човні разом з Анастасією Горловою зі Львівщини. Дівчата показали час 1:43,71 хв.

Ще три медалі полтавські спортсмени вибороли у четвірках. Сергій Баштовий фінішував другим у чоловічій байдарці-четвірці. Компанію йому склали спортсмени з Вінничини Дмитро Костишин та Денис Лахманов і волинянин Віталій Цуркан. Екіпаж фінішував з часом 1:24,89 хв. Бронзу в чоловічій каное-четвірці завоювали Микита Саблін та Яро-
слав Ханчевський. З ними у човні гребли кияни Дмитро Мисник та Дмитро Шпак. Цей екіпаж показав час 1:40,46 хв.

Окремо слід відзначити тріумф полтавки Марії Кічасової у жіночій байдарці-четвірці. Екіпаж з Марією впевнено виграв фінальні перегони, показавши час 1:36,22 хв. У байдарці зібрався екіпаж Марія Кічасова, Інна Грищун, Анастасія Тодорова, Марія Повх. Ці дівчата здобули срібло на чемпіонаті Європи-2015 і вибороли олімпійську ліцензію. Проте на Олімпіаду наша Марія Кічасова не поїхала через неспортивні причини.

Нагадаємо, що в перший день змагань, коли визначалися переможці на дистанції 1000 метрів, представники Полтавщини так само завоювали дев’ять медалей.