24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вадим Рабинович: «У Швейцарії чотири державних мови, і це не заважає їй процвітати»

За даними Асоціації дипломованих та сертифікованих бухгалтерів, обсяг тіньової економіки в Україні становить 1 трлрд 95 млрд грн.

На цьому фоні уряд має намір збільшити мінімальні роздрібні ціни на алкогольні напої. Так, найдешевша горілка в роздрібній мережі буде коштувати не менше 85 грн, що сприяє ще більшому переходу горілчаного ринку в підпілля. Чим керується влада, приймаючи таке рішення? Ці та інші проблеми у своїх виступах порушує народний депутат України, лідер партії «За життя» Вадим Рабинович.

В Україні можна побудувати швейцарську модель управління

Вадим Рабинович в ефірі одеського каналу «Глас» на запитання ведучого, як він оцінює політичну ситуацію в країні, відповів: «Що стосується політичної ситуації, то її можна подивитися у своєму холодильнику. Дохід української сім'ї – єдиний справжній показник політичної ситуації. Я читав сьогодні висловлювання прем'єра, що ми живемо набагато краще, що пенсії збільшилися. Усі, хто при владі, розповідають, що жити добре, опозиція – що погано. Реальним стає холодильник. Відкрийте свій холодильник і свій бюджет на місяць. Якщо ви при цій владі стали жити краще, то уряд класний. Якщо ж у вас ситуація катастрофічна – у нас катастрофічно погана влада», – говорить парламентар.

«Я весь час виступаю за побудову швейцарської моделі управління, її можна побудувати і в Україні. Швейцарія – одна з країн світу, що найбільш процвітає. Хто­небудь знає прізвище президента? Ніхто. І люди чудово себе почувають. Сім міністрів у Швейцарії. Теж ніхто не знає їхніх прізвищ. У Швейцарії, у Лугано говорять італійською мовою, у Женеві – французькою, у Цюріху – німецькою. Чотири державних мови не заважають їм процвітати», – продовжує Вадим Рабинович.

Політик наводить приклади, як наша влада користується скандальними темами, щоб відвернути увагу людей від кризи в економіці. «Наші паразити, коли не вміють керувати державою, порушують теми мови, війни, відносин з сусідами. Нашій владі заважають ті, хто давно втік з країни: то Лазаренко, який утік 20 років тому, то Янукович. Гляньте на політичних діячів 20, 15, 10, п'ять років тому: це ті ж самі пики. Головне, українці, не обирайте тих, хто ваш будинок уже раз обікрав», – застерігає лідер партії «За життя».

Навіть комуністи розуміли, що піднімати ціни на хліб і горілку дуже небезпечно

Вадим Рабинович, коментуючи заплановане подорожчання алкоголю, заявив: «По­перше, вони недооцінюють український народ. Я думаю, самогоном ми все­таки впораємося з ними всіма. По­друге, підвищення цін на алкоголь – це завжди була погана піар­акція влади, і закінчувалася вона погано. По­третє, кілька місяців тому була блискуча боротьба з тютюном. Справді, Генеральна прокуратура зчепилася з тютюновим гігантом, у результаті чого все затихло, а ціни на тютюн підвищилися удвічі».

За словами лідера партії «За життя», підвищення цін на спиртне – небезпечне рішення. «Звичайно, я розумію, що краще за все відіграватися на народі, але, хлопці, треба якось акуратніше. Навіть комуністи розуміли, що піднімати ціни на хліб і горілку дуже небезпечно», – констатує опозиційний політик.

Відзначимо, уряд має намір збільшити мінімальні роздрібні ціни на алкоголь. Так, найдешевша горілка в роздрібній мережі буде коштувати не менше 85 грн. За оцінками Асоціації постачальників торговельних мереж, частка тіньового виробництва горілки на сьогодні складає близько 80%.

«Треба будувати Україну, а не кланятися МВФ за виділені кошти. Треба будувати Україну, а не кланятися за мільярд», – резюмував Вадим Рабинович.

Інна Вакуленко

Матеріал надруковано на виконання Закону «Про статус народного депутата України»

Іван Мольченко, 12.07.2017, 22:551886
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень