19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У дитячій міській клінічній лікарні відкрилося оновлене отоларингологічне відділення

У відділенні не тільки провели ремонт, але й оновили обладнання.
Приміщення з євроремонтом та сучасне медичне обладнання – отоларингологічне відділення Дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави вже почало приймати перших маленьких пацієнтів. Кореспонденти «Полтавського вісника» побували на відкритті й побачили, як лікуватимуть дітей із проблемами лор-органів.

Дитяча міська клінічна лікарня – багатопрофільний спеціалізований заклад, який надає лікувально-діагностичну, консультативну допомогу дітям міста Полтави та області від народження і до 18 років. До складу лікарні входять три поліклінічних відділення та десять стаціонарних відділень на 300 ліжок, із яких чотири – хірургічного профілю. Протягом року тут проходять стаціонарне лікування понад 12 тисяч дітей, виконують понад чотири тисячі операцій.

При всій важливості медичного закладу ремонти у деяких відділеннях не проводили ще з моменту відкриття лікарні. Особливо чекали на оновлення відділення лікарі, тож на відкритті було велелюдно – сюди завітали колеги з інших відділень. Стрічку перерізали міський голова Олександр Мамай, заступник міського голови Світлана Тарашевська та головний лікар дитячої міської клінічної лікарні Лариса Савченко.

Після урочистого відкриття Олександр Мамай особисто оглянув відновлене відділення. Результатами огляду він лишився задоволений:

Оновлене відділення особисто проінспектував Олександр Мамай.
– Сьогодні ми намагаємося якомога більше коштів вкласти в оздоровлення нашого юного покоління. За два роки ми вклали понад 8 млн грн, щоб облаштувати лор-відділення. Понад 4 млн грн пішло на ремонт, ще 4 млн грн – на меблювання. Торік ми відкрили онкогематологію, цього року – лор-відділення, і можу сказати, що ми вже маємо плани на наступний рік. Рішення про те, яке відділення реконструювати далі, прийматиме лікар, нині потрібно зробити ремонт у хірургічному відділенні й закупити туди обладнання. За два-три роки ця лікарня буде відремонтована на вищому рівні. Міська влада і територіальна громада піклуватимуться про дітей, які сюди потрапляють. Варто також зазначити, що лікарі проводять велику частину свого життя на роботі, і забезпечити їм комфортні умови праці – теж важливе завдання для нас.

Сьогодні у відділенні капітально відремонтували всі палати та кабінети для проведення процедур, адміністративні кімнати, їдальню. Новенькі меблі, замінені вікна, сучасне медичне обладнання – на покращення матеріально– технічної бази та умов перебування пацієнтів (медичні меблі, загальне оснащення) витрачено 650 тис. грн.

– Сьогодні відділення повністю готове до того, аби прийняти перших пацієнтів, – зазначив міський голова Олександр Мамай. – Відділення оснащене всім необхідним, адже відремонтоване капітально. Зауважу, що лор-відділення не ремонтувалось з часів відкриття лікарні, яке відбулося майже 30 років тому.

– Отоларингологічне відділення розраховане на 35 ліжок, – зазначив завідувач відділення Валерій Балинський. – Щорічно лікарі надають тут кваліфіковану допомогу по гострій та хронічній лор-патологіях майже 1500 дітям. Щорічно проводиться близько 1000 операцій, на рівні провідних центрів України.
Сергій Лещенко, 27.07.2017, 13:132420
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень