24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вадим Рабинович: Вибори необхідні, і нехай народ скаже: він за «партію війни» чи за «партію миру»!

«Нам потрібно йти демократичним шляхом усередині країни. І це поки що не дуже залежить від «нормандського формату» чи якогось іншого... Уявімо, що Порошенко вирішить ударити по руках з Меркель, Макроном і Трампом – і ми підемо на все, заявимо про виконання умов. Але через дві години на вулицю вийдуть батальйони та розкажуть усім про те, за що вони воювали... Уявімо і протилежне: ми відкинемо Мінськ, але тоді ми втрачаємо будь-яку підтримку західних партнерів... І що тоді? Вихід – дострокові парламентські вибори. Немає нічого в цьому страшного, в усіх демократичних країнах розпускаються парламенти в критичних ситуаціях. Нехай народ скаже: він за «партію війни» чи за «партію миру»? І тоді вже новий Парламент з новим мандатом народу буде ухвалювати рішення!».

Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович в ефірі телеканалу NewsOne, коментуючи телефонні переговори в «нормандському форматі» та ситуацію навколо конфлікту на Донбасі.

«Мені все менше подобається ситуація, коли те, що буде відбуватися в нашій країні, обговорюють спочатку у великому колі інших країн, а потім узагалі по телефону... А у нас у цей час гинуть люди! І нам необхідно негайно з цим щось робити. Нас будуть змушувати виконувати Мінські угоди. Вони можуть містити в собі безліч нюансів, але нас будуть змушувати це робити. Але ж нам потрібно думати про те, до чого прагнемо ми! Якщо ми хочемо зберегти Донбас за Україною, то люди, які там живуть, мають бути причетні до України. Якщо ж ми цього не хочемо, а хочемо, як пропонує Саакашвілі, збудувати навкруги цієї території паркан, то ми будемо «гордими та сильними», але втратимо величезні області, що неприпустимо у ХХІ столітті. Жодна країна не віддає свої території!» – підкреслив народний депутат.

«У Мінських угодах прописані конкретні речі. Візьмемо тільки три з них: амністія, економічні зв'язки з територіями та вибори. Ми ж з вами в одній країні живемо: ну не проголосує Рада за жодну з цих поступок. На шляху до цього буде стояти «Народний фронт». Виходить, що немає законодавчої можливості завершити війну. Просто немає голосів!» – констатував парламентарій.

«Тому на нас чекають жорсткі, образливі поступки для миру. А мир нам дуже потрібний! Проте, на превеликий жаль, Верховна Рада, яка нині пішла на канікули, у вересні не в змозі буде проголосувати за такі поступки. По-перше, у Раді немає більшості, і депутати змушені голосами «Опоблоку», який зрадив своїх виборців, приймати рішення. По-друге, «Народний фронт» ніколи не буде за це голосувати. Виходячи з цього, ми приречені на війну... Який вихід? Він є, і він демократичний. Розпустити цю Верховну Раду та піти на дострокові вибори. Нехай народ скаже своє слово: голосує він за «партію війни» чи за «партію миру». Ви ж знаєте, що за опитуваннями, 82 відсотки українців за мир!» – підсумував Вадим Рабинович.

Євгеній Бланський
Іван Мольченко, 03.08.2017, 11:311779
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень