18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Із засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики

28 липня відбулося засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики, яке провів її голова Сергій Луценко.

Під час засідання депутати розглядали поточні та планові питання комісії, зокрема такі, що стосуються відповідності електронних петицій встановленим вимогам «Порядку розгляду електронних петицій», а також подання депутатів Полтавської міської ради.

Так, розглянули питання щодо доцільності розміщення електронної петиції В.Світалки про перешкоджання навмисним підпалам колишньої вечірньої школи на вулиці Павленківській встановленим вимогам «Порядку розгляду електронних петицій».

Начальник управління майном комунальної власності Наталія Курнакова повідомила, що починаючи з 2015 року і донині приміщення пропонувалося для здачі в оренду, проте орендаря так і не знайшли.


За інформацією заступника начальника управління освіти Ірини Надіної, будівля перебуває на балансі управління освіти, однак до мережі закладів освіти не відноситься. Через це обслуговувати приміщення управління не має підстав. Водночас Ірина Надіна повідомила, що після того, як припинився договір оренди, на вікнах і дверях ставили щити, аби ніхто не мав доступу до будівлі. Та з часом їх зняли, і приміщення стало занепадати.

Голова депутатської комісії Сергій Луценко зауважив, що питання вкрай важливе:
– Я вважаю, що це питання повинне вирішуватися вже сьогодні, а не чекати, поки набереться необхідна кількість голосів для його розгляду.

Сергій Луценко розповів, що напередодні засідання постійної комісії він відвідав будівлю колишньої вечірньої школи, протягом години оглядав приміщення та спілкувався з людьми, що перебували в будівлі та поблизу неї. Сергій Павлович повідомив, що нині там бувають люди без постійного місця проживання, які через необережність і спричиняють пожежі. Окрім цього, депутат продемонстрував відеозапис розмови з чоловіком, що мешкає в приміщенні.

Після детального обговорення питання депутатська комісія прийняла рішення розмістити петицію на сайті міської ради. Окрім цього, буде створено робочу групу за участі депутатів міської ради, управління майном комунальної власності, управління освіти та правоохоронних органів, аби разом знайти шляхи збереження будівлі. Пропозицію підтримали члени депутатської комісії одноголосно.

Серед іншого на розгляд депутатської комісії було представлене питання щодо відповідності електронної петиції Т.Шелег «Про бездіяльність ТОВ «Горизонт» у виготовленні технічної документації на земельну ділянку встановленим вимогам».

Після детального розгляду питання депутати взяли до відома інформацію стосовно петиції та надали доручення управлінню звернень громадян дати відповідь щодо відсутності можливості розміщення представленої петиції на сайті, оскільки земельна ділянка, про яку ідеться в петиції, розташована за межами міста, а отже, не належить до компетенції Полтавської міської ради.

Окрім цього, під час засідання комісії депутати розглянули подання депутата міської ради Юліана Матвійчука щодо проекту рішення «Про звернення до Президента України та Голови Верховної Ради України щодо важливості прийняття Закону України «Про цивільну зброю та боєприпаси». Проект рішення було вирішено відправити на доопрацювання з подальшим його розглядом.

Розглянули під час засідання і подання депутата Вадима Ямщикова, які стосуються внесення змін до «Положення про постійні комісії Полтавської міської ради» у частині проведення он-лайн-трансляцій постійних депутатських комісій Полтавської міської ради та у частині публікації на сайті інформації щодо засідань постійних депутатських комісій.

Ці проекти рішення також вирішено доопрацювати та в подальшому розглянути на засіданні депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 03.08.2017, 11:54622
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень