19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

У полтавських закладах освіти ремонтують харчоблоки

У школах та дошкільних навчальних закладах міста не стихає шум інструментів: робітники, нерідко у вихідні та свята, готують усе до нового навчального року.

Аби навчальні заклади мали всі умови для забезпечення дітей не тільки знаннями, але й якісним харчуванням, особливу увагу цього року приділили ремонту харчоблоків. Капітально вони ремонтуються у трьох загальноосвітніх (загальна кошторисна вартість робіт понад 3 млн грн) та чотирьох дошкільних навчальних закладах (загальна кошторисна вартість ремонтних робіт – майже 1 млн 600 тис. грн). Серед них: ЗНЗ №4; ЗНЗ №8 ім.Панаса Мирного; ЗНЗ №10 ім.В.Г.Короленка; ДНЗ №11; 55; №83, СНВК №45.

Під час виїзної робочої наради.
Міський голова Олександр Мамай тримає на особистому контролі підготовку шкіл та дитячих садків до нового навчального року. Так, 27 липня, очільник міста відвідав з робочим візитом дитячий садок №55 «Незабудка». Нині ремонт харчоблоку в закладі на завершальній стадії.

– Якісне раціональне харчування в дошкільному віці необхідне для росту і розвитку дитячого організму. Тож проводимо ремонт та заміну обладнання в харчоблоках навчальних закладів міста. За потребами закладів цього року передбачено ремонт вентиляційних, електро-, водо-, та каналізаційних мереж, часткова заміна облицювальної плитки на стінах та підлозі, косметичні ремонти приміщень, – зауважив міський голова. – На ремонт харчоблоку в 55-му садку з міського бюджету виділено близько півмільйона гривень.

Завідувач закладу Олена Токар розповіла, що такі масштабні ремонтні роботи в дитсадку проводяться вперше:
– Дошкільному закладу вже 55 років. За час його існування таких робіт тут не було. Розпочався ремонт харчоблоку місяць тому. Тут відбувається повна заміна комунікацій: водопостачання, каналізації, електромережі. Нині виконують облицювальні роботи. Окрім цього, у нашому закладі частково замінено обладнання. Відтепер їжу для дітлахів готуватимуть на новенькій електричній плиті з духовою шафою. Також придбали електричну м'ясорубку та посуд з нержавійки.

Міський голова Олександр Мамай та завідувач ДНЗ №55 Олена Токар.
Під час ремонтних робіт діти та вихователі закладу перебувають на базі ДНЗ №71. Та вже скоро, сподіваються, повернуться у рідні стіни. Завершити роботи планують до початку серпня.

Загалом тут функціонує шість груп, у яких виховуються 160 дітей. У літній час у садку оздоровлюються три групи. Педагогічний склад колективу – 18 чоловік.

Ремонтують харчоблоки і в інших навчальних закладах міста. Рішенням сесії Полтавської міської ради на поточні ремонти харчоблоків ЗНЗ міста було додатково виділено 690 тис. грн.

Активно ведуться ремонтні роботи у гімназії №17. Директор закладу Олена Голтвяниця розповідає: завдяки підтримці міської влади заклади освіти впродовж літнього періоду отримують необхідне технічне оснащення, яке замовляли:
– Нині триває ремонт харчоблоку. Тут замінюємо кахлі на стінах і підлозі. Приємним сюрпризом для дітей стане те, що у закладі встановлено два бювети із питною фільтрованою водою. Один у харчоблоці, а інший – на території молодшої школи. Окрім цього, нещодавно нам надійшла комп'ютерна техніка, телевізори, а для їдальні отримали духову шафу.

Станом на 25 липня вже завершено поточні ремонтні роботи харчоблоків у 15 навчальних закладах. Повний обсяг робіт планується завершити до 15 серпня.

Загалом цього року на виконання капітальних ремонтних робіт, будівництво, реконструкцію, реставрацію та благоустрій закладів освіти виділено понад 106 млн грн.
Роман ІВАНЕНКО
Сергій Лещенко, 03.08.2017, 11:572376
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень