23 серпня 2017 • № 32 (1465)
Rss  

У міськвиконкомі обговорили основні стратегічні цілі розвитку Полтави до 2030 року

27 липня відбулася презентація основних стратегічних цілей розвитку Полтави до 2030 року. Захід відбувався в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», який реалізується у Полтаві з 1 січня 2016 року, основний напрям його роботи – розробка Концепції інтегрованого розвитку Полтави.

Протягом попереднього року роботи над Концепцією експерти виконали детальний аналіз усіх компонентів життєдіяльності міста, визначили сильні та слабкі сторони, наявні переваги всіх секторів та аспектів розвитку Полтави. На основі аналізу були сформовані основні стратегічні цілі розвитку міста до 2030 року. Їх презентував Матіас Ельгер, ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні».

Учасник робочої групи, професор Полтавського національного технічного університету ім.Ю.Кондратюка Юрій Голік розповів, що, працюючи над Концепцією, велику увагу приділили екологічному напрямку, першочергово ставили за мету повернути місту статус найчистішого і найзеленішого в Україні. Тому велику увагу приділили розширенню зеленої сфери обласного центру.

Присутні на зібранні – міський голова, його заступники, начальники структурних підрозділів, члени виконкому та депутати міської ради – обговорили стратегічні концепції основних сфер розвитку Полтави: диверсифікація економіки, посилення статусу Полтави як регіонального центру, поліпшення міського та міжміського транспорту, розвиток туризму та культури тощо.

Олександр Мамай зазначив: необхідна інформація вже зібрана, експертний аналіз проведений, тож реалізація проекту має перейти у наступну робочу фазу, а саме до визначення та виконання конкретних завдань міського розвитку та формування бажаного позитивного іміджу Полтави.

– Проведена велика робота. Значну допомогу щодо аналізу галузей міста та формування стратегії розвитку Полтави надали наші німецькі партнери – урядова компанія GIZ. Але не менш важлива безпосередня реалізація – втілення в життя запланованого, – підкреслив міський голова.

Так, особливу увагу зосередили на реалізації демонстраційного проекту в рамках проведення реставрації міського парку «Перемога».

Роботу над Концепцією інтегрованого розвитку Полтави планують завершити на кінець 2018 року та винести на розгляд сесії Полтавської міської ради.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 03.08.2017, 12:021440

Коментарі (0), додати коментар

Залиште коментар:

Ваше ім’я:
Дополнительно:
Текст:
55+5=  (введіть результат обчислення)
Додати коментар

Інші статті за 03.08.2017

· Вадим Рабинович: Вибори необхідні, і нехай народ скаже: він за «партію війни» чи за «партію миру»! (11:31)
· Полтава приєдналась до відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми (11:43)
· У Полтаві вперше в Україні створять пілотну модель пробації — альтернативного виду кримінальних покарань (11:48)
· З особистого прийому міського голови (11:51)
· Із засідання комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, Регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики (11:54)
· У полтавських закладах освіти ремонтують харчоблоки (11:57)
· Депутат міської ради Світлана Нестуля дослухається до потреб людей (12:06)
· На шкільному ринку ажіотажу поки немає (12:09)
· У Полтаві встановили ще два нові спортивні майданчики (12:39)
· Вадим Рабинович: «Правительство готово врать пенсионерам, чтобы сохранить власть» (12:51)
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<липень 
Опитування

Більше матеріалів якого змісту ви б бажали бачити на сайті "Полтавського вісника"?

Інтерв'ю з цікавими особистостями
Статей про історію Полтави
Політичних оглядів
Листів від читачів газети
Розширену афішу культурних заходів
Новий літературний розділ
Анекдоти від полтавців

Проголосувати та переглянути результати.