20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Депутат міської ради Світлана Нестуля дослухається до потреб людей

Мешканці будинку, що на вулиці Театральній,4, радіють оновленню свого двору – нещодавно тут поклали новий асфальт, а над дверима під’їздів установили нові дашки. Цього вдалося досягти завдяки спільній роботі з депутатом міської ради від фракції «Рідне місто» Світланою Нестулею.

Депутат Полтавської міської ради Світлана Нестуля на зустрічі з мешканцями будинку на Театральній,4.
За цією адресою проживають активні полтавці, яким не байдужа доля свого будинку. Це вони довели своєю позицією щодо ремонту двору, розповідає Світлана Нестуля:
– Тетяна Григорівна, мешканка будинку, звернулася до мене у січні з проханням відремонтувати вхід до під’їзду. Через те, що над під’їздом не було козирка, вода промила в асфальті яму, і виходити на вулицю було важко. Через це постраждав ветеран, визволитель Полтави Олександр Заїкін. Він виходив, спіткнувся і впав. Я одразу подумала тоді: як це так, тут живе така людина, а ми не можемо допомогти з ремонтом? Мешканці будинку написали запит до мене, потім я звернулася до міських служб, а потім пішла до Олександра Мамая. І попрохала: «Олександре Федоровичу, там живе такий чоловік, він один залишився, чому ми не можемо допомогти?». Міський голова запевнив, що в червні виділять додаткові кошти, усе буде внесено в план і зроблено цей ремонт. Власне, так і сталося. Я ще кілька разів до нього ходила, телефонувала, була весь цей час на зв’язку з Тетяною Григорівною й Антоніною Іванівною.

Незважаючи на те що двір уже відремонтовано, люди продовжують звертатися до Світлани Нестулі з нагальними проблемами. Так, наприклад, Юлія, яка живе на останньому поверсі, нарікає на те, що в неї протікає дах.

– Мені кажуть, що дах тече, але я кажу, що ніхто не звертався з цього приводу, ми ж не можемо знати все, – продовжує Світлана Нестуля. – Ми моніторили ситуацію минулого року, але люди з цього будинку не просили допомогти. Тепер же, думаю, ми включимо це в план і допоможемо, якщо будуть бюджетні кошти та якщо Олександр Федорович підтримає. А я думаю, що він це зробить, бо нині в місті потихеньку все ремонтується.

Також у будинку застарілі комунікації, які вже пора замінювати. Тож його мешканці вирішили звертатися до міської влади з колективним листом – приклад Тетяни Григорівни й Антоніни Іванівни, кажуть, їх надихає.
Сергій Лещенко, 03.08.2017, 12:062629
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень