25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

У Полтаві встановили ще два нові спортивні майданчики

У рамках програми «Здорове місто», яку ініціював депутат міської ради Андрій Матковський, у місті другий рік триває реконструкція старих та облаштування нових спортивних майданчиків.

Відтак спортивний розвиток став ближчим для жителів Браїлків, де на території, обмеженій житловими будинками на вулиці М.Бірюзова, 92, 94, 96, облаштували майданчик із баскетбольними щитами та волейбольними стійками, футбольними воротами та численними брусами, рукоходами, лавами для пресу тощо.
– Одним з пунктів нашої програми було встановлення спортивних майданчиків у кожному куточку нашого міста. Це вже п’ятий спортивний майданчик, третій у Київському районі, який дозволяє молоді займатися спортом, – говорить депутат Андрій Матковський. – Наша мета – створити такі умови для спортивного розвитку юнацтва в кожному районі та селищі нашого міста.

Раніше, говорять жителі, на цьому місці була пустка. Поруч встановлений дитячий майданчик для малят, а підліткам зайнятися не було чим. Численні звернення жителів району дали зрозуміти, що тут цей майданчик просто необхідний.

– Ведення здорового способу життя надзвичайно важливе в формуванні здорової нації та щасливого майбутнього нашої держави, – переконана депутат міської ради Майя Матвєєва. – На цьому майданчику можна вільно грати в баскетбол, волейбол, займатися на турніках, і це чудово. Молодь більше часу буде проводити на свіжому повітрі, займаючись спортом, спілкуючись, а не просиджуючи сонячні дні перед комп’ютером. На вулиці Маршала Бірюзова в цьому місці якраз багато гуртожитків, де чимало дітей та молоді, які, можливо, не мають коштів, щоб відвідувати спеціалізовані спортивні секції. А тепер вони можуть займатися самостійно безплатно на користь своєму здоров’ю.

Подібний майданчик також встановили у сквері на вулиці Селянській. Місцеві жителі неабияк зраділи цьому подарунку. Серед них і полтавець Сергій Бондар, який займається змішаними бойовими мистецтвами, тому така спорт-зона допомагає йому тримати себе в тонусі й готуватися до змагань.

– Кілька разів на тиждень увечері я відвідую цей спортивний майданчик, займаюся на турніках, брусах. Дуже радий, що такий майданчик з’явився в нашому районі, ми давно такий хотіли, – говорить 21-річний юнак.

Оцінивши стан майданчиків, робоча група дійшла висновку, що потрібно встановлювати міцніші конструкції, баскетбольні кільця та залізну сітку, що захищає майданчик, адже в деяких місцях уже є пошкодження.

– Ми уважно оглянули майданчики й зробили деякі зауваження. Наприклад, таке баскетбольне кільце, на мою думку, має бути міцніше. Тому що молодь у процесі гри може його легко зламати. Майданчики повинні мати якісну антивандальну конструкцію, ми обов’язково це врахуємо при створенні наступних проектів, – говорить Андрій Матковський. – Можливо, на таких майданчиках варто організовувати змагання між школами, спортивними секціями, щоб люди побачили і дізналися про такі спеціальні спортивні зони, де кожен охочий може займатися у вільний час.

На виконання робіт по встановленню спортивних майданчиків у 2016 році виділили майже 2 млн грн. Цього року роботи тривали, і на встановлення таких конструкцій направили ще 650 тис. грн. Варто зазначити, що вартість одного такого тренувального майданчика – близько 400 тис. грн.
Вікторія Білокінь, 03.08.2017, 12:39744
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень