22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вадим Рабинович: «Опозиція не може йти на згоду з владою заради «поділу країни»! «Опозиційний блок» поглумився над Конституцією!

Вадим Рабинович прокоментував рішення про фактичну передачу Конституційного суду під контроль Президента, за яке проголосував “Опозиційний блок” (законопроект “Про Конституційний суд України” (№6427-д).

«21 рік протримався Закон Про Конституційний суд України. А нещодавно відбулася фактично наруга над Конституцією. Опозиційний блок, який зрадив виборців, віддав усю владу Президенту. Конституційний суд — це тепер не найвищий за своєю суттю суд, який стоїть на варті Конституції, а просто збіговисько абсолютно залежних від Банкової людей!”

Вадим Рабинович впевнений, що з прийняттям цього Закону у Конституційного суду з’являться повноваження вирішувати питання, які не зможе провести через парламент провладна більшість.

“Це справжня трагедія. Це один з найскорботніших днів для конституційних прав українців! Це абсолютна наруга над Конституцією! Ще раз повторюю: це наруга над європейськими нормами! - впевнений парламентарій.

Також політик висловив здивування з приводу деяких аспектів матеріального забезпечення суддів Конституційного суду України.

“120 000 гривень зарплати плюс надбавки отримав кожен член Конституційного суду. І ще персональний автомобіль. Скажіть: куди буде їздити суддя Конституційного суду на автомобілі за бюджетні, тобто за наші з вами, гроші? В бібліотеку?” - обурився народний депутат.

“ВЛАДА ОГОЛОСИЛА ТОТАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ КРАЇНИ, ЩОБ ОСТАТОЧНО ПОГРАБУВАТИ УСІХ НАС “

“Зараз виставлені на продаж більш ніж 2 400 підприємств України. У країни, яка не має грошей та не отримала черговий транш, виставлені на приватизацію десятки стратегічних підприємств. Це гігантська афера! Ніхто в світі не продає такі об'єкти в країні, що воює, де їх куплять за безцінь ті, хто має кошти. Це не приватизація, а санкціонований грабіж нашого спільного надбання!” - заявив Вадим Рабинович в прямому ефірі авторської програми на одному з українських телеканалів.

За словами парламентарія, “на торги виставлені шахти, зернова корпорація, аеропорти “Бориспіль” та “Львів” заплановано передавати в концесію, “Турбоатом”, Іллічівський суднобудівний завод і, навіть, Одеський музей морського флоту теж підуть "з молотка”.

“Серед об’єктів, які виставлені на продаж, такі стратегічні порти, як Іллічівський та Маріупольський. І ще, вдумайтесь, Жовтневий — единий зараз порт в Україні, де ще може базуватися воєнно-морський флот! Серед підприємств, які розпродаються, великий потенціал нашої країни - “Укрвакцина”, “Артемсіль”, “Азовмаш” і так далі. Продати намагаються все, а нас змушують на все це спокійно дивитись!” - обурився народний депутат.

При цьому, народний депутат відзначив, що продажем державного майна влада не обмежиться, а передача країни під зовнішній контроль — питання практично вирішене.

“Тільки подумайте: з осені, аби призначити керівників державних підприємств, нам потрібно радитись з міжнародними фінансовими інституціями. До якої ницості та неповаги до країни потрібно дійти, щоби приймати такі рішення! Це прямий перехід країни під зовнішнє управління і абсолютна неповага до українських законів, якими не передбачено нічого подібного. Наш порятунок — в силі духу людей, в нашій країні, а не десь закордоном!”, - підкреслив парламентарій.

Такий критичний стан державних справ, на думку парламентарія, стало результатом діяльності так званих “реформаторів”.

“Усі “реформи” у них — це просити гроші закордоном, розповідаючи, що вони потрібні “на війну”. Щоби йти на жертви, потрібно відчувати, що вони несуть надію. А такі дії не несуть нічого. “Реформатори” навіть не обіцять нічого в перспективі, у них немає плану виводу країни з кризи, підйому економіки. Казна вже винна 11 мільярдів долларів на виплату зовнішнього боргу в наступному році, а ще 6 мільярдів потрібно спрямувати в “Приватбанк”! - вони цю інформацію людям вже навіть не говорять. Чому? Тому що прекрасно розуміють, що їх уже до того часу не буде!” - підсумував лідер політичної партії “За Життя” Вадим Рабинович.

Олександр Кальченко

Іван Мольченко, 09.08.2017, 17:55482
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень