18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

16 юних полтавців отримали премію імені Котляревського

На площі біля Білої альтанки днями відбулося урочисте нагородження лауреатів щорічної міської дитячої літературної премії ім.Івана Котляревського.

Цього року на творчий конкурс було подано 25 поетичних і прозових гумористичних творів. Журі визначило 16 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, які і стали лауреатами премії. Серед них – десятикласник гімназії №31 Олексій Ткаченко. У конкурсі бере участь уже втретє. За плечима вже є перше місце, а нині хлопець виборов третю премію:

– Щасливий, що знову взяв участь у конкурсі. Мій твір має назву «Персики від Макаровича». Це кумедна історія про нашого сусіда, який крав персики у моєї бабусі. До речі, якраз бабуся і підказала мені тему для написання, мовляв, вийде весело. Так і сталось, я взяв третю премію. Вважаю, що це гарний результат, і вдячний членам журі за таку оцінку. Певно, що подаватиму свою роботу і наступного року. Тому вже думаю над тим, про що написати ще.

Підтримати лауреатів прийшли не лише рідні та батьки, а й шкільні друзі та педагоги. Привітав талановитих дітей і міський голова Олександр Мамай:
– Шановні діти, я вітаю вас із цією важливою подією у вашому житті. Адже це справді так. Це ще одна ваша перемога на шляху, упевнений, до ще більших успіхів. І сьогодні ця ваша перемога зібрала тут усіх нас. Полтава багата на талановиту молодь, і ви тому підтвердження! Пишаємося вами! Переконаний, що своїм гарним прикладом до таких же успіхів ви приведете і своїх друзів. Окремі слова вдячності висловлюю тим людям, які, можна сказати, привели вас до цієї перемоги, – вашим учителям. Спасибі за те, що виховуєте наших дітей гідними людьми, прищеплюєте їм любов до рідної землі, яка втілюється і в цих чудових творах.

Із рук міського голови всі дівчата та хлопці отримали свої грамоти та сертифікати на отримання грошової винагороди. А цьогорічний призовий фонд становить 18 тис. грн. Грошова винагорода за першу премію – 1,5 тис. грн, другу – 1,2 тис. грн, третю – 1 тис. грн, четверту – 800 грн.

Приємно відзначити, що кожного року кількість поданих робіт збільшується. Змінюються і теми, що хвилюють молодь. Так, у цьогорічних роботах члени журі помітили тенденцію висвітлення таких тем: шкільна наука, друзі, шкільні пригоди, мандрівки з батьками, стосунки з учителями, літні канікули.

По завершенні нагородження всіх присутніх було запрошено на екскурсію до музею-садиби Івана Котляревського.
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 15.09.2017, 16:21659
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень