24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Вадим Рабінович: Економічну програму партії «За життя» підтримають «акули бізнесу» та «фінансові ділки» світу!

рекламний матеріал

“Економічну програму ста найважливіших кроків для України, яку зараз, протягом місяця, підготують спеціалісти, буде узгоджена з найбільшими міжнародними фінансовими авторитетами, справжніми, якщо хочете, “акулами світу” та “фінансовими ділками” світу. Нам не варто плакати та зітхати над тим, як у нас все погано; ми повинні усвідомити це — прийти на вибори та запропонувати людям прості та ефективні методи відродження економіки України, звіривши їх з найбільшими інвесторами, банкірами, фінансистами, залучаючи інвестиційні програми та кошти. Наша задача — після перемоги на виборах, заручившись підтримкою людей, за рік вивести країну з економічного глухого кута, а потім, ще за рік, здійснити прорив, вивести країну в сильні та успішні, стати замість Польщі економічним локомотивом Європи!”

Про це в прямому ефірі телеканалу NewsOne заявив народний депутат України, лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович. “Ми провели ряд зустрічей зі світовими фінансистами — буквально, скажу вам, номер один-два-три в світі, - консультувались з ними, звіряли свої позиції. І десь протягом найближчих місяця-двух домовились провести в Європі спільну презентацію цього партійного проекту”, - заявив лідер партії “За життя”.

“Ми б дуже хотіли, аби ці авторитети фінансового світу, “акули бізнесу” переглянули положення нашої програми, схвалили її та сказали: світ дасть під це великі кошти — і не під заставу наших підприємств чи земель, а під конкретні дії. Це будуть не МВФ-овські гроші, за які ми зобов’язані сплачувати величезні відсотки та повертати. Ми відкриваємо дорогу інвестиційним проектам! А для цього бізнесу в нашій країні має бути комфортно”, - впевнений народний депутат. “ З нами на цій презентації будуть люди, слово яких вкрай авторитетне в світових фінансових та промислових колах, повірте. Не хотілось би поки що відкривати всі нюанси цієї презентації, чекати залишилось недовго”, - запевнив парламентарій.

“При цьому ми розуміємо, що корінь, серце всіх наших економічних невдач — знецінена національна валюта, серце наших нещасть — заморожені мільярди вкладів людей в банках, причому тих банках, яким держава видала ліцензії, а значить, повинна гарантувати недоторканість особистих вкладів. Тому ми знову вийшли до Нацбанку — і маємо намір пікетувати його до тих пір, поки його керманичі Гонтарєва та Рожкова не просто підуть з посад, а понесуть публічну відповідальність за крах системи та знецінення гривни!” - запевнив політик.

Говорячи про політичну складову реформ, Вадим Рабінович закликав “розробити нову Конституцію України, що враховує реальні інтереси регіонів, і будувати “Швейцарію Східної Європи”, де всі “принципово важливі питання будуть вирішуватись на референдумах, закони будуть стояти над прізвищами людей, буде максимум свобод та ліберальний підхід до підприємництва, а економічний добробут громадян буде головним пріоритетом держави”.

“Ми будемо пропонувати таку схвалену світовим фінансовим істеблішментом програму реформ громадянам України. Якщо вона комусь не подобається — нехай пропонують іншу. Але без того, щоб визначитися, що ми будуємо, без розвитку економіки, без справжніх, а не фейкових інвестицій, нам не вдасться стати сучасною, розвиненою, сильною країною. А такий потенціал, не дивлячись на те, що Україну всі 26 років нещадно грабують, у нас є. У нас є прекрасні люди, у нас багата земля, - і ми обов’язково будемо сильні економічно!”, - підсумував Вадим Рабінович.

Оксана Акіншина

Іван Мольченко, 19.09.2017, 16:502043
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень