20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Вадим Рабінович: Це — пенсійна реформа негідників, вони вважають пенсіонерів непотрібним баластом!

рекламний матеріал

“Пенсійна реформа пагубна, як і всі інші, які були подані у Верховну Раду цією владою. Я вважаю, що називати це реформою — блюзнірство. Це як, вбиваючи людину, говорити, що це “оздоровлення організму”. А ця влада саме вбиває людей! Пенсіонерам не вижити в тих умовах, які їм пропонує влада. Це навіть визнав в публічній суперечці зі мною віце-премєр Розенко!”

Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович в ефірі авторської програми “Хто кому Рабінович” на телеканалі “112-Україна”.

Як зауважив народний депутат, “все, що вигадали з цією, так званою, “пенсійною реформою” - брехня і обман!”

“Хочу звернути увагу на кілька важливих моментів. В Польщі зараз пенсія в 6 разів вища, в Білорусі — в 1,7 разів. Підкреслюю, в Білорусі, яка раніше відставала від України на 400% за рівнем пенсій. У нас ми бачимо, як в боротьбі за Україну, наша влада обрушила пенсії, і вони стали нижчими, ніж в Білорусі. Як тільки починаються розмови про “осучаснення” або “оптимізації”, - відразу ж закривайте, ховайте кишені, тому, що вас будуть грабувати!”, - впевнений парламентарій.

“До 2 тисяч гривень ці великі будуть осучаснювати пенсії у людей, які мають 35 років підтвердженого стажу до 2007 року. Ви багато таких людей знаєте? Це чергова афера, у якої одна суть — зменшення затрат держави на пенсіонерів. І це м'яко кажучи. Якщо говорити, як є — це винищення пенсіонерів, це повністю позбавляє їх можливості вижити. Причина цієї “реформи” в тому, що пенсіонер не потрібен сьогоднішній Україні. Цій владі потрібні міцні фізично, здорові та працьовиті раби, без освіти, які будуть на плантаціях працювати до самої смерті, а помруть — в день виходу на пенсію. Суть цієї реформи — пенсіонери вже баласт, вони своє відпрацювали і не потрібні цій владі. І це гідність? Це пенсійна реформа негідників!”, - резюмував Вадим Рабінович.

Що стосується роботи уряду, то лідер політичної партії “За життя” впевнений, що в країні впроваджуються “руйнівні реформи”.

“Те, що заплановано геніальними стратегами нинішнього Кабміну, особливо в охороні здоров'я, — це відкрите знищення держави та народу. Що це за медична реформа, яка має на увазі те, що онкологічно хворих не потрібно лікувати, “швидкі допомоги” відміняти, лікарні зачиняти, а головне — порушувати Конституцію, де за 49-ю статтею нам гарантується безоплатне медичне обслуговування. Та плювали у нас на закони, плюють і на Конституцію! Вдумайтеся, голова Міністерства охорони здоров'я на очах у всіх нас закупила прострочені ліки, засекретила всі дані про закупівлю”, - повідомив політик.

“Унікальність нашої партії в тому, що ми опонуємо владі і колишній і нинішній. І нам це робити просто, оскільки особисто я ніколи не був у владі. Ні з колишньою, ні з теперішньою владою мене нічого не пов'язує. І мені не соромно за те, що я роблю. Ні разу не голосував разом з нинішньою владою, не підтримував їхні тарифи, вбивчий для пенсіонерів бюджет, дії НБУ по вбивству гривні. Ми закликаємо до перевиборів, ми проти економічних дій влади, ми знаємо, що Україну чекає велике майбутнє. Ми ще в борг МВФ будемо давати!”, - підсумував лідер політичної партії “За життя” Вадим Рабінович.

Оксана Акіншина

Іван Мольченко, 22.09.2017, 13:012101
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень