24 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Рабінович: Гонтарева і Рожкова готують аферу, яка остаточно дограбує Україну!

рекламний матеріал

«Керівництво Нацбанку України, я можу стверджувати це остаточно, готують аферу, рівної якій, певно, не було в історії нашої незалежної держави. Фонд гарантування вкладів через дві американські брокерські компанії збирається розпродати усе заставне майно українських банків. І усе це – уникаючи систему «Прозоро» і з маржею в 10 відсотків. Ця афера остаточно позбавить вкладників надій на повернення іхніх коштів – і остаточно дограбує Україну, її просто розпродають!» Про це в прямому ефірі програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі 112-Україна заявив лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович.

«Скажіть, хіба для цього держава видавала ліцензію українському банку, він збирав вклади від людей, гарантував він (а значить і держава!) їх збереження і повернення у випадку форсмажору? Адже тепер заставні кошти, якими поповнили Фонд гарантування, через західні коридори просто-напросто витечуть з України. А це ж гроші вкладників, це наші з вами гроші, здані в банки під гарантію держави! Там майна – на десятки і сотні мільярдів», - запевняє народний депутат.

«Цю угоду особисто контролюють Гонтарева (яку не позбавляють керівництва) і її спільниця Рожкова. У цьому задіяні шість масштабних українських банків», - заявив парламентарій.

«Фонд гарантування вкладів міг спокійно повернути гроші зі збанкрутілих банків вкладникам, нам з вами. Навіть проіндексувати те, що там зберігалось у валюті. І заради цього ми знову вийшли до Нацбанку, як вже виходили взимку, проводимо безстрокові акції та пікети, вимагаємо повернення грошей вкладників... Замість цього залогові кошти з банків просто виводять з країни, це грандіозна афера!», - запевнив політик.

«Ми будемо стояти під Нацбанком до повної перемоги, до того, як приберуть та посадять Гонтареву та Рожкову... Я звертаюсь до усіх правоохоронних органів країни – Генпрокуратури, НАБУ, МВС, СБУ, вимагаю офіційно розслідувати цю аферу, найближчими днями передам відповідні запити», - підкреслив Вадим Рабінович.

Ольга Акіншина

Іван Мольченко, 02.10.2017, 16:18755
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень