24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

У Полтаві відкрився новий фітнес-клуб

Із Днем міста 23 вересня збіглася масштабна подія – у Полтаві відкрився чи не найбільший фітнес-клуб «Sportlife». Цю подію відзначили всім містом – для полтавців влаштували акції, феєрверк, а також виступи зірок всеукраїнського рівня.

Міський голова Олександр Мамай та президент акціонерного товариства «Лтава» Сергій Змієвець.
Спортивний комплекс обладнано за останнім словом техніки. На 4 тис.кв. м площі розташовано сучасний спортивний басейн на шість доріжок довжиною 25 метрів, дитячий басейн і басейн для немовлят. Тренажерний зал складається з кількох зон: це кардіозона, вантажноблокові тренажери, зона для вправ із вільною вагою, зона крос-тренінгу, зона сквош і зона бойових мистецтв. Передбачена і студія групових програм: сайкл, бойових мистецтв та дві універсальні. Є чим зайнятися й дітям у дитячій фітнес-академії, а для відпочинку їхніх батьків – SPA-комплекс із російською лазнею, римською парною, фінською сауною і масажним кабінетом та солярієм.

Першим на екскурсію фітнес-центром завітав міський голова Полтави Олександр Мамай.

– Приємно те, що до спорту долучається все більше дітей: коли я став міським головою сім років тому, то у нас майже десять відсотків школярів займалися спортом. На сьогодні спортом займається майже втричі більше, – зазначив він. – У спортивних залах університетів вечорами збираються студенти. Цей спортивний комплекс викликає захоплення своїм сучасним оснащенням, вдалим місцем розташування, це чудова можливість для полтавців, котрі цінують власне здоров'я і хочуть розвиватися.

Президент акціонерного товариства «Лтава» Сергій Змієвець зазначив, що цей комплекс – один з напрямків диверсифікації виробництва підприємства:
– І сьогодні ми створили цілу фітнес-планету, яка дозволить полтавцям стати ще сильнішими й красивішими тілом і духом!

Співзасновник фітнес-клубу «Sportlife» Максим Зарецький зазначив, що бізнес починає бути соціально відповідальним:
– Для нас це не тільки і не стільки комерційний проект, але й відповідальність перед містом і його жителями.

Сергій Лещенко, 04.10.2017, 12:16816
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень