18 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

У мікрорайоні Половки після капітального ремонту відкрито дитячо-юнацький клуб «Товариш»

Справжнє свято відбулось 26 вересня у мікрорайоні Половки. Тут у будинку, що на вулиці Великотирновській,29/2, урочисто відкрили оновлений дитячо-юнацький клуб за місцем проживання «Товариш». Тривалий час він розташовувався у двокімнатній квартирі площею 47 кв. м, де могли одночасно перебувати не більше 10 дітей. Відтепер новенький клуб має площу 250 кв. м, а пропускна здатність його збільшилася в п'ять разів.

Найбільше радіють тому діти, адже нині матимуть змогу відвідувати не лише шкільні гуртки та спортивні секції.

– Я обожнюю малювати, і, мабуть, це найулюбленіше моє заняття у вільний час, – розповіла юна вихованка ДЮКу Анна. – Тепер я зможу навчитись малювати краще, відвідуючи «Товариш». Гадаю, заняття допоможуть мені згодом брати участь у різноманітних конкурсах, адже вже хочу малювати не просто для себе та своєї родини, а позмагатись, показати свої вміння іншим.

З ініціативи міського голови Олександра Мамая та за підтримки депутатського корпусу Полтавської міської ради на ремонт приміщення з бюджету було спрямовано близько 2 млн грн. Урочисто перерізав стрічку очільник міста.

– Приємно відзначити те, що щорічно збільшується кількість дітей, які із задоволенням ходять у клуби за місцем проживання, – зазначив Олександр Федорович. – ДЮКи відвідують близько 2500 учнів. І велике значення мають клуби саме у віддалених від центру частинах міста. Якщо діти мають бажання займатися будь-якою позашкільною творчою діяльністю, то наше завдання – створити для того всі відповідні умови.

На базі ДЮК «Товариш» організацію змістовного дозвілля здійснюватимуть за такими напрямками: дозвільно-розважальний, декоративно-прикладний, художньо-естетичний, спортивно-оздоровчий.

Окрім того, спільно з Громадською організацією «Міська асоціація дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства» ДЮК розпочав реалізацію проекту щодо охоплення увагою і дітей з особливими потребами. «Товариш» – інклюзивний заклад. Тут обладнано пандус та вбиральню для дітей з інвалідністю.

Педагоги-організатори гостинно запрошують приєднатися до родини ДЮКу.

– Тепер ми можемо прийняти набагато більше дітей, – з радістю розповіла педагог-організатор Вероніка Грушина. –

Усі заняття в гуртках та студіях безплатні. Ми чекаємо всіх охочих віком від п’яти до 17 років. Тут кожен зможе знайти собі заняття до душі, а ми допоможемо йому розкрити таланти та творчі здібності.

Нині набір до «Товариша» триває. Завітати до клубу можна за адресою: вул.Великотирновська,29/2 (вхід з двору).

за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 04.10.2017, 12:32791
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень