26 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Майбутнім абітурієнтам допомагали визначитися з майбутнім

16 листопада у виставковій залі міського Будинку культури відбулася щорічна виставка-презентація навчальних закладів різних рівнів акредитації «Освіта».

Для абітурієнтів за кошти міського бюджету видали довідник «Освіта».
Уже 15-й рік поспіль захід проводить Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Цього року участь у виставці взяли 30 полтавських навчальних закладів, Черкаський інститут безпеки ім.Героїв Чорнобиля та Міський центр зайнятості.

Урочисто відкрила виставку заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Тарашевська. Вона зазначила: подібні заходи необхідні для визначення професійної спрямованості випускників:
– У виставці беруть участь освітні заклади – від професійно-технічних училищ до вищих навчальних закладів. Представники кожного з них підготували невеличкі презентації, щоб кожен майбутній абітурієнт міг ознайомитися з переліком спеціальностей у закладах, навчально-виховною базою, формами навчання. Велике спасибі директорам та ректорам вишів, профтехучилищ, коледжів за багаторічну підтримку цієї ініціативи, адже це дуже важливо.

Кожен відвідувач виставки мав змогу поспілкуватися з представниками навчальних закладів, отримати інформаційні буклети, взяти участь у майстер-класах. Свій навчальний заклад презентували і студенти Полтавського коледжу харчових технологій.

– Сьогодні учні випускних класів можуть коротко ознайомитися з діяльністю нашого навчального закладу. На виставці представлена продукція, яку виготовляють самі студенти коледжу. Це м'ясні страви та молочна продукція. Також усім охочим ми розповідаємо про технологію харчування, – розповів студент коледжу Анатолій. – Окрім цього, ми запрошуємо всіх на День відкритих дверей.

Загалом цього року понад три тисячі випуск-ників опиняться перед вибором навчального закладу. Аби майбутні абітурієнти мали загальне уявлення про освітній простір Полтави, кожен відвідувач виставки отримав довідник «Освіта».

– Він випущений за кошти міського бюджету і безплатно роздається відвідувачам виставки, – розповіла Світлана Тарашевська. – У ньому міститься інформація від адреси навчального закладу до умов вступу на той чи той факультет.

Сьогодні близько 30 тисяч студентів здобувають освіту саме в Полтаві. Організатори заходу зазначають: головна мета виставки-презентації – показати молоді, що Полтава – місто з великою кількістю навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів майже за всіма можливими напрямами.
Сергій Лещенко, 23.11.2017, 15:111023
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень