22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Рабінович: новий закон про ЖКГ — таке ж вбивство українців, як і «медреформа»

рекламний матеріал

Нова коаліція у Верховній Раді – БПП, «Народний фронт» і «Опозиційний блок» (а почуває себе ця нова коаліція непогано, вже не вперше голосують разом!) – проголосувала за зміни в сфері ЖКГ, які матимуть такі ж вбивчі наслідки, як і «медреформа»... Над нами поступово і наполегливо проводять експерименти з виживання. І мені страшно, що за це голосує політична сила, яка йшла на вибори під гаслом опозиційності, а тепер добиває українців разом із провладними фракціями! Це ганьба, вони не мають права називати себе «Опозиційним блоком»!

Про це заявив народний депутат і лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи в прямому ефірі телеканалу «NewsOne» підтриманий Верховною Радою України новий варіант закону про житлово-комунальне господарство.

«Тепер багатоквартирний будинок, як єдине ціле, повністю відповідальний перед фірмою, що надає послуги ЖКГ. Один з жителів не сплатив – усі інші зобов’язані компенсувати фірмі збиток. Тобто покласти за нього свої гроші! Окрім того, повертається абонплата, а також вводиться плата за обслуговування, які обіцяли не впроваджувати, відмінити!.. Люди, що це? Хто доручив депутатам таке знущання над людьми?» – заявив народний депутат.

«Відповідно якого, жителі багатоквартирного будинку зобов’язані домовитись і укласти договір з фірмою, яка буде обслуговувати будинок. Якщо жителі не дійдуть консенсусу обираючи фірму, то представники держави підсунуть їм свою. Окрема квартира, звичайно, може відмовитись від її послуг, але в такому випадку відключать воду, світло і газ в усьому будинку. А при повторному підведенню комунікацій буде так: мало того, що це треба вирішувати у судовому порядку, так ще й «крайній» буде зобов’язаний заплатити за підключення усього будинку», – підкреслив парламентарій.

«Судячи з положень нового закону про ЖКГ, жителю, який хоча б на день затримав сплату за послуги, нараховується штрафна пеня. Вона підвищується щодня і може сягнути 100% від вартості усіх послуг!.. А як бути людям, яким затримують заробітні плати, пенсії, не виплачують стипендії? А що робити пенсіонерам, коли «надбавку» від держави вже за день-другий з’їдять інфляція та зростаючі ціни?», – обурився політик.

«До того ж, цим законом вам у власність передають всю сантехніку, труби, установки, котли та інше, ремонт яких ви маєте повністю сплачувати самотужки, згідно тарифів фірми, яка надає послуги ЖКГ... А як же бути з тими грошима, які ми роками сплачували для оновлення усього цього, сплачували державі! А вони тепер нам усе це пробачили? І за все це влада буде штрафувати вас «усього лишень» на 100%! Ось таке «робінгудство» держави по відношенню до своїх громадян! На мою думку, до нас мають приїжджати чиновники з Північної Кореї, аби переймати досвід у наших можновладців по обкраданню своїх же громадян... Люди, розплющіть очі! Те, що вони витворяють – це нахабне гвалтування усієї країни – а ми дивимось на це та терпимо!», – заявив Вадим Рабінович.

На думку лідера партії «За життя», «народ України, звичайно ж, терплячий та добрий, але тут може «терпець і увірватись» – влада поступово знищує народ, нахабно називаючи це «реформами». Робить це з пенсіями, зі здоров’ям українців, з освітою, а тепер і з житлом!»

«Таку владу треба змінювати, поки вони остаточно не знищили не лише економіку країни, а і взагалі її громадян! І соромно, що брехлива і лицемірна сила, яка називає себе опозицією, зрадила інтереси виборців, усіх нас, пішовши на змову зі злочинною владою», – резюмував Вадим Рабінович.

Ольга Акішнина

Іван Мольченко, 17.11.2017, 14:442379
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень