25 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

«Викладач і студент — єдиний тренд!»: у Полтаві вперше відбувся фестиваль студентської творчості

22 листопада в приміщенні міського Будинку культури вперше відбувся фестиваль студентської творчості «Викладач і студент – єдиний тренд!» серед вишів І-ІІ рівнів акредитації міста Полтави. Ініціатори проведення заходу – управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Сім команд представляли свої навчальні заклади у двох конкурсних епізодах: привітання та музичне домашнє завдання.


Обов’язковою умовою конкурсу була участь викладача у всіх виступах команди, щоб показати справжню єдність педагогічного та студентського колективів.

Запальні танці, пісні, гумористичні сценки студентів з викладачами, колоритні виступи – усе це зривало шалені овації, викликало посмішки на обличчях у глядачів та суддів. На сцені вирували драйв, феєрія, учасники дарували залу найщиріші емоції. Також були продемонстровані відеопрезентації закладів.

Вітаючи учасників першого фестивалю «Викладач і студент – єдиний тренд!», заступник міського голови Світлана Тарашевська підкреслила, що в наступному році цей захід необхідно зробити більш масштабним та яскравим:

– Фестиваль студентської творчості «Викладач і студент – єдиний тренд!» об’єднав студентів та викладачів. Започаткований цього року конкурс у наступному році ми плануємо зробити більш масштабним, більш видовищним.

Високоповажне журі, членами якого були представники виконавчого комітету міської ради, правління студентського самоврядування міста, міського Будинку культури, оцінювало таланти учасників у різних номінаціях.


Отже, переможцями в номінаціях стали:

«На Стилі» – команда Полтавського аграрно-економічного коледжу – «Agro friend»;
«Кружат голову» – команда Полтавського коледжу нафти і газу ПолтНТУ – «Dіхі»;
«Комедійні» – команда Полтавського кооперативного коледжу – «Кеша Club»;
«Креативні» – команда Полтавського комерційного технікуму – «Полтавський комерсант»;
«Інтелектуальні» – команда Полтавського базового медичного коледжу – «Крила мрії»;
«Співочі» – команда Полтавського юридичного коледжу – «Мій любий прокурор»;
«Трендові» – команда Медичного коледжу ВДНЗУ «УМСА» – «Фармедос».

По завершенні свята всі команди були нагороджені кубками, дипломами та подарунками від організаторів та спонсорів заходу.

Окрему номінацію та солодкий подарунок від управління у справах сім’ї, молоді та спорту та сертифікат на відвідування першої в Полтаві галушкової мануфактури – «Комора» отримала команда підтримки Медичного коледжу ВДНЗУ «УМСА».
за матеріалами прес-служби Полтавської міської ради, 04.12.2017, 12:441129
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень