21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Команда Андрія Матковського завжди з полтавцями

23 листопада біля будинку на вулиці Василя Барки, 10 (район станції Полтава-Київська), відбулася зустріч виборців із депутатом Полтавської міської ради Андрієм Матковським та членом його команди депутатом Київської райради Володимиром Запарою, який опікується проблемами жителів цього району міста. Депутати розповіли про виконані за рік роботи на їхньому окрузі та намітили разом із виборцями план дій на майбутнє.

На зустріч зібралося кілька десятків людей, які прийшли подякувати за виконані роботи депутату Володимиру Запарі, котрий завжди відгукується на їхні звернення і допомагає.

Обговорення нагальних проблем із жителями Київського району.
– Завдяки нашому депутату в нас цього року відбулося багато позитивних змін, – говорить мешканка будинку на вулиці Василя Барки, 9, Катерина Штанько. – Володимир Євгенович – дуже відповідальна людина. За короткий час нашої співпраці зроблено багато добрих справ. Так, нарешті проклали нову дорогу побіля дитячого садка №55 і прилеглих житлових будинків. Адже раніше тут була не дорога, а окопи якісь. Поруч підприємство, і, коли туди робили центральний в’їзд, цією дорогою пустили всі трактори, які цілодобово їздили попід будинками, руйнували шляхи та створювали неабиякі незручності. А тепер цю проблему нарешті усунуто. Також Володимир Запара допоміг нам і з освітленням вулиць, і зі спилюванням аварійних дерев. Ми надзвичайно задоволені й уперше бачимо депутата, який робить конкретні справи для людей.

Загалом за 2017 рік на цьому окрузі капітально відремонтовано покрівлі двох будинків (вул. С.Кондратенка, 7, Зіньківська, 9), у трьох будинках здійснено капітальний ремонт підвальних приміщень (вул. Пушкіна, 126/8, Зіньківська, 8-А, С.Петлюри, 13), ще у двох – капітальний ремонт під’їздів із заміною вікон на металопластикові (вул. С.Кондратенка, 1, Соборності, 74). У будинках на вул. С.Кондратенка, 2, 4, 8, та Зіньківській, 7, 9, здійснено асфальтування прибудинкової території та під’їзних шляхів. Та найбільшим досягненням стало асфальтування дороги на вулиці Василя Барки до ДНЗ №55, що забезпечило проїзд транспорту обслуговування від вул. Степана Кондратенка.

– Асфальтування цієї дороги було нашим першочерговим завданням і нагальною потребою, адже тут розташований соціальний об’єкт – дитсадок, до якого зовсім не було дороги, а був тільки напрямок, – розповідає депутат Київської райради Володимир Запара. – Приємно, що стільки людей прийшло сьогодні на зустріч, щоб подякувати за роботу, яку виконано за цей рік. Та попереду ще дуже багато справ, адже будинки тут старі й потребують капітальних ремонтів.

Жителі підготували нові звернення до депутатів, аби розв’язати нагальні проблеми, що їх турбують. Одна з таких – несправна каналізація, яка часто тече людям у підвали їхніх будинків.

– Сьогодні ми просимо полагодити нашу дворову каналізацію, що спричиняє багато незручностей. З’ясувалося, що, коли зводили будинок, її встановили без дотримання необхідних технічних вимог і не прийняли у міську мережу. Тепер каналізація працює тільки на тимчасовій перекачці, яку періодично вимикають, і каналізація стікає в підвали, тож просимо усунути цю проблему, – звернулася до депутатів мешканка будинку на Степана Кондратенка, 17, Галина Сахневич.

Депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський зазначив, що сьогодні безвідповідально передавати будинки на баланс ОСББ у нинішньому стані. Спочатку потрібно відремонтувати їх, а потім говорити про створення таких об’єднань.

Депутати міської ради Андрій Матковський та Володимир Печериця під час зустрічі з жителями селищ Яківці та Івонченці.
– Дуже добре, коли є системність у роботі депутатів. Я та члени моєї команди часто збираємося з людьми й обговорюємо проблеми житлового фонду кожного конкретного округу, розробляємо поступовий план дій, адже неможливо відремонтувати одразу все, що було занедбано протягом десятків років, – говорить Андрій Матковський. – Так, на цьому окрузі вже відремонтовано сім будинків, дитячий садок, прибудинкові території. Але ще проблеми залишаються. Головне, що люди активні й приходять із готовими пропозиціями щодо облаштування свого округу.

Наступного дня зустріч із жителями селищ Яківці та Івонченці провів депутат Володимир Печериця. За рік роботи збудовано новий водогін на вулиці Пирятинській у селі Івонченці, замінені вікна в дитячому садку №8 та яслах-садку №48, виділено кошти на проведення водогону в селі Яківці та розпочато ремонт клубу. Але депутат ділиться, що це далеко не весь перелік робіт, які вдалося виконати.

– Торік було капітально відремонтовано центральну вулицю, а цього року ще засипали бракмасою три кілометри другорядних вулиць. У районі Малобудищанського заводу відсипали бракмасою дорогу до кладовища, – розповідає Володимир Печериця. – Також встановлено понад 50 ліхтарних стовпів.

Місцеві жителі зазначають, що раніше повертатись додому ввечері було страшно, адже вулиці не освітлювалися, але тепер скрізь встановили нові ліхтарі, а також засипали всі нерівності на дорозі.

– Вулиця заасфальтована, стала зручною для пішоходів та автомобілів. І в нічній, і у вечірній час вона завжди добре освітлена. Систематично приїжджають перевіряти, чи справно працюють ліхтарі, – говорить жителька села Івонченці.

Під час зустрічі депутати із жителями з’ясували завдання на майбутнє: наступного року планують завершити ремонт клубу та продовжити роботи по проведенню водогону на іншій вулиці селища.

Не відставав від колег і депутат В’ячеслав Федоряка, який провів зустріч зі своїми виборцями в районі провулку Космічного (Половки).

– Сьогодні ми проводимо зустріч там, де я обирався, – розповів В’ячеслав Федоряка. – Ми відзвітуємося про виконану роботу, поговоримо про майбутнє цього району. Думаю, знайдемо спільну мову щодо того, які зміни тут потрібні. Моє бажання, щоб Полтава була не тільки культурною столицею України, а й столицею затишку та комфорту, щоб діти залишалися в місті, їм тут було приємно.

Ці слова підкріплені конкретними справами. В’ячеславу Івановичу разом із колегами вдалося втілити в життя кілька дуже актуальних ініціатив. Це капітальні ремонти дахів у будинках за такими адресами: пров.Космічний, 5 та 6, а також на вул. Великотирновській, 37/1. На провулку Космічному, 6, почався ремонт під’їздів, а на Хорольському, 8, уже виконали капітальний ремонт підвалу.

В’ячеслав Федоряка та Андрій Матковський розповідають про роботи, виконані протягом року.
– Є плани й на наступний рік, – зазначає В’ячеслав Іванович. – Це заміна вікон у під’їздах, ремонти дахів. Також розширимо тут проїзди для авто, адже зараз їм дещо тісно. Словом, планів багато.

Тамара Вовк, мешканка будинку на Космічному, 6, уже оцінила роботу депутатів. У неї в під’їзді відбувається ремонт.

– Із минулого тижня в нас почався ремонт у під’їзді, влітку замінили дах, тепер замінюють вікна, ми дуже задоволені цим, – говорить вона. – Слава Богу, зміни є, і вони на краще. Ми як можемо теж приходимо на допомогу: прибираємо у під’їздах, у міру можливостей наводимо там лад.

Прокоментував зустріч із жителями й Андрій Матковський:

– Дуже добре, що депутати нашої команди не забувають про виборців. Це була дуже тепла зустріч, багато людей прийшло і залишилися задоволені, що не помилилися, обравши нас у депутати. Звернень до нас надходить чимало, адже багато будинків, які потребують ремонту. І те, що відремонтовано сім, – це лише один з етапів. Але крок за кроком ми зробимо все можливе, аби кожен полтавець почувався комфортно у рідному місті. Тому пріоритетом своєї роботи депутати роблять виділення коштів на ремонти будинків та прибудинкових територій. Багато в цьому районі молодих сімей, тож ми пообіцяли створити тут сучасний ігровий майданчик.

Депутати продовжують звітуватися за свою діяльність та разом із полтавцями визначають пріоритети своєї роботи на наступний рік.
Вікторія Білокінь, 04.12.2017, 12:561224
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень