22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавське комунальне БТІ відсвяткувало п’ятиріччя

Комунальне підприємство вже шостий рік працює за адресою вул. Сапіго, 6.
Кінець року – не завжди час для підбиття підсумків. Іноді це найкраща пора для реалізації яскравих проектів та втілення нових починань. І одному з таких починань цього року виповнилося вже п’ять років. Мова йде про КП «Полтавське міське бюро технічної інвентаризації», яке за ініціативи міського голови та за підтримки Полтавської міської ради було урочисто відкрите у грудні 2012 року. Перший ювілей установи – гарний привід, аби підбити проміжні підсумки діяльності, проаналізувати динаміку розвитку, замислитись, куди рухатися далі.

Щороку клієнтська база установи невпинно збільшується, близько семи тисяч полтавців (дві тисячі – за останній рік) скористались послугами з інвентаризації нерухомого майна, експертної оцінки, отримали висновки щодо відповідності об’єктів нерухомого майна державним будівельним нормам та технічні паспорти на об’єкти нерухомості. Тобто кожен 42-й полтавець уже мав справу з комунальним БТІ.

Установа розвивається, розширює перелік послуг, які надаються полтавцям, – у 2016 році КП ПМБТІ ПМР отримало статус акредитованого суб’єкта державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Тобто на сьогодні людина, яка побудувала квартиру (будинок), має в оренді земельну ділянку, інвестувала у квартиру в новобудові, може звернутись до комунального БТІ, аби зареєструвати за собою право власності на нерухоме майно. У принципі, до установи можна звернутись із будь-яким питанням, що пов’язане з нерухомістю, спеціалісти БТІ нададуть вичерпну консультацію з приводу того, до якої інстанції звернутись із тією або іншою проблемою, допоможуть підготувати пакет необхідних документів тощо.

Тож полтавське комунальне БТІ впевнено крокує в майбутнє і не збирається зупинятись на досягнутому, адже фахівці, які працюють тут, розуміють, що головний капітал – це репутація, а люди, які одного разу скористались послугами установи, неодмінно повертаються сюди знову. І, напевне, саме це найкраща оцінка діяльності організації протягом останніх п’яти років.
Павєл Москалюк, 15.12.2017, 10:532274
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень