21 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

Віддячили за турботу


Напередодні Новорічних свят міська влада намагається зробити так, щоб новорічна атмосфера не обійшла нікого – для найменших готують новорічні свята і подарунки, для дорослих – святкування на площі перед театром ім.М.В.Гоголя. Особлива подія – святковий ранок для дітей з інвалідністю. І люди віддячують за цю турботу.

Міський голова віддячив дітям приємними подарунками.
Так, напередодні Нового року, 29 грудня, батьки дітей з інвалідністю завітали до міського голови Олександра Мамая привітати зі святами та подякувати за постійну підтримку.

Багато з них прийшли цілими родинами. Побажала гарних свят і Надійка Вовк. Разом з мамою вони спекли торт, аби подарувати Олександру Федоровичу. Дівчинка говорить, що від очільника міста подарунки отримує постійно, тому сьогодні вирішила і сама не відставати:

– Міський голова завжди робить нам сюрпризи, вітає нас зі святами. От і ми прийшли привітати його!

У Полтаві міська влада реалізовує чимало заходів, спрямованих на підтримку дітей з особливими потребами. Серед най-
масштабніших – відпочинок на узбережжі Чорного моря у супроводі одного з дорослих, пільговий проїзд, матеріальна допомога за особистими зверненнями та інше. Проте найголовніше для цих дітей – це увага до них, моральна підтримка. Тому Олександр Мамай піклується і про дозвілля хлопців та дівчат. Так, організовуються поїздки до дельфінарію, у «Фельдман еко-парк», цирк, влаштовуються кінні прогулянки та багато інших заходів.

– Не знаю, чи ще в одному місті України так підтримують дітей з інвалідністю, як роблять це в Полтаві. Більш за все нам хочеться рівності з іншими. Адже наші діти такі самі, як і всі інші. Ми не відкинуті на узбіччя життя. Про нас дбають, нас чують, нас помічають, – зауважила мама дитини з особливими потребами Марина Кононенко.

Міський голова Олександр Мамай запевнив, що піклуватиметься про родини, у яких виховуються діти з інвалідністю, і надалі, використовуючи всі наявні можливості та ресурси:

– Усі діти заслуговують на щастя. Усі. Завдання дорослих – зробити все можливе й неможливе для того, аби вони посміхались. Особливим дітям – особлива підтримка. Я дякую батькам за силу та витримку. Вітаю всіх зі святами. Нехай здійснюються світлі мрії, нехай усіх нас береже Господь.
Сергій Лещенко, 04.01.2018, 13:541047
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень