13 грудня 2018 • № 50 (1534)
Rss  

Лікарів пологового будинку вітали зі святами

Вони працюють цілодобово, охороняючи здоров’я матерів та новонароджених.

Тож і Новий рік багато із працівників міського пологового будинку зустрічало на робочих місцях. А про те, щоб усі відчули атмосферу Новорічних свят, 29 грудня подбав міський голова Олександр Мамай із заступниками.

Міський голова вручив колективу пологового будинку найвищу нагороду ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров’я. Диплом отримує Наталія Удовицька, головний лікар.
Працівники медичного закладу підбили підсумки роботи за минулий рік та продемонстрували свої здобутки. Очільник міста зауважив, що на сьогодні міський пологовий будинок один із найкращих закладів не тільки в області, але й в Україні:
– Уже вчетверте наш пологовий будинок отримує найвищу нагороду ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров'я. Нині цей заклад конкурує з усіма перинатальними центрами, які існують в Україні. Я щиро вдячний усім працівникам пологового будинку за їхню працю. Щороку за їхньої допомоги на світ з'являються тисячі малюків. Це дуже важка, відповідальна та благородна справа. Кожен фахівець тут на своєму місці і має неабиякий досвід роботи.

Минулий рік для пологового будинку був дуже складним, але водночас і дуже плідним, зазначають фахівці закладу.

– За цей рік ми маємо безліч досягнень, – розповіла заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи Лариса Ухналь. – У нас одні з кращих показників у Полтавській області, а також і по Україні. Показники дитячої смертності мінімальні, і жодного випадку материнської смертності в Полтаві. Це яскравий приклад нашої висококваліфікованої якісної роботи. Одна з найважливіших подій цього року для нас – відкриття відділення анестезіології та інтенсивної терапії, яке дасть змогу надавати медичну допомогу жінкам на високому рівні. Відділення оснащене найсучаснішою апаратурою. Та найголовніше – у нас є відмінний, професійний, чуйний та відповідальний колектив!

Нагадаємо, у серпні цього року відділення анестезіології реорганізоване у відділення анестезіології з інтенсивною терапією. Проведений капітальний ремонт із реконструкцією на загальну суму 9,6 млн грн. Здійснене повне переобладнання відділення з використанням сучасних технологій, а також придбане медичне обладнання і меблі, на що було витрачено коштів бюджету розвитку міста на суму 2,5 млн грн та залучено 306 тис. грн позабюджетних коштів. Загалом на ремонтні роботи та обладнання відділення використано понад 12 млн грн бюджетних коштів.

За плідну працю та високий професіоналізм міський голова вручив колективу диплом «Лікарня, доброзичлива до дитини». Окрім цього, на фахівців закладу чекав сюрприз від Олександра Мамая – з нагоди Новорічних та Різдвяних свят очільник міста подарував колективу подорож до Львова.

У відповідь працівники закладу подякували міському голові за постійну увагу та підтримку.


*****

Штат пологового будинку складає 429 працівників, з них – 66 лікарів і 152 медичні сестри та акушерки.

За ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ та підтримки Міністерства охорони здоров'я України міський клінічний пологовий будинок м. Полтави у 2003 році один із перших у державі отримав почесне звання «Лікарня, доброзичлива до дитини». У липні 2017 року знову лікувальний заклад підтвердив це почесне звання.

За добу 1 січня 2018 року в Полтаві народилося 12 дітей: сім хлопчиків та п’ять дівчаток. У міському клінічному пологовому будинку народилось шестеро дітей: три хлопчика та три дівчинки. У перинатальному центрі Полтавської обласної клінічної лікарні народилося четверо дітей: два хлопчики та дві дівчинки. У центральній районній клінічній лікарні народилося два хлопчики.
Сергій Лещенко, 04.01.2018, 14:02855
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<листопад