20 серпня 2019 • № 33 (1569)
Rss  

У планах на майбутнє — ремонт фасаду

Будинок, розташований на вулиці Героїв АТО, 116, корп. 3, уже не перший рік методично приводять до ладу – тут капітально відремонтували дах, а в підвалах замінили всі комунікації.

Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у місті Полтаві ради, поспілкувався із мешканцями.
Щоб дізнатися думку людей про якість проведених робіт, із ними зустрівся Дмитро Задворкін, голова Шевченківської районної у місті Полтаві ради.

Головною проблемою будинку, за словами мешканців, були комунікації: постійно проривало труби водогону, каналізації, теплопостачання. У підвалі стояла вода, тому всім у будинку набридали комарі, навіть за мінусової температури на вулиці вони добиралися до квартир через душники.

– Цьому будинку вже 31 рік, вік відносно невеликий, однак серйозних ремонтів тут не проводили ще з часів введення його в експлуатацію, – розповідає Микола Зазубик, мешканець будинку. – Почали ми займатися цим питанням з 2016 року: привели в порядок наші під’їзди, двір, капітально відремонтували дах, замінили вікна в усіх під’їздах, облаштували дитячий майданчик, а цього року повністю замінили труби у підвалах. Є в нас деякі нарікання щодо нових труб, однак наші депутати тримають зв’язок із підрядниками, тож думаю, що в найближчому майбутньому їх усунуть. Особливо ми вдячні нашим депутатам Олені Чиріковій і Дмитру Задворкіну.

Докладніше про це розповів Дмитро Задворкін, член команди Андрія Матковського:

– Ремонти проводили восени 2017 року, і головним нашим завданням була заміна труб. Люди часто скаржилися на відсутність води, сім’ям із дітьми, яких у цьому будинку проживає дуже багато, було особливо важко. Частину труб замінили пластиковими, решту – новими металевими, оскільки до деяких труб є особливі вимоги щодо матеріалів. Однак, незважаючи на те що в цьому будинку вже відремонтовано під’їзди, дах і комунікації, у нас залишається дуже велике завдання – облаштувати фасади. Ці будинки досить «молоді», проте з бетонними конструкціями вже є проблеми – розходяться шви, тому до квартир заходить холодне повітря. Тож будемо говорити про розробку проекту від управління ЖКГ для утеплення чи ізоляції швів. Адже ця проблема є не лише тут – аналогічні бачимо в усіх будинках мікрорайону Сади-2.
Сергій Лещенко, 25.01.2018, 14:002371
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень