15 липня 2019 • № 28 (1564)
Rss  

Реконструйований бульвар уже радує місцевих


Бульвар Богдана Хмельницького у мікрорайоні Левада за останні півтора-два роки змінився до непізнаваності: замість старих потрісканих бетонних плит викладена рівненька бруківка, яку освітлюють нові енергоефективні ліхтарі. З'явилися тут зручні лавочки, оновили дитячий майданчик. Однак і це ще не завершення робіт – навесні підрядники продовжать працювати над бульваром.

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач.
Про те, як почалися роботи, нам розповіла секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач:
– Спершу у нас була ідея зробити реконструкцію цього бульвару в рамках «Бюджету участі», однак вартість виходила надто великою. Ми виїздили на місце комісією, і начальник управління житлово-комунального господарства Сергій Сінельнік запропонував включити його до програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави. По досвід їздили в Харків, дивилися, як там роплановані сквери і бульвари, особливо нас зацікавили їхні анатомічні лавки. Однак спершу проект залишався на рівні планів, аж поки 2016 року один із проектантів не запропонував зробити безплатний ескіз бульвару. Його схвалив міський голова, і на одній з бюджетних сесій міської ради депутати проголосували за виділення частини коштів на проведення робіт. Того ж року нам удалося прокласти комунікації під освітлення і встановити нові стовпи. Протягом наступного 2017 року підрядники виконали щонайменше 50 відсотків усіх запланованих робіт, а як потеплішає, плануємо продовжити працювати. Як на мене, цей проект показав силу спільної роботи. Перший поштовх йому дав «Бюджет участі», згодом до роботи долучився депутат цього округу Денис Поліщук, дуже активно працювали місцеві жителі. Тож нині маємо суттєво оновлений бульвар і дуже важливу для міста програму реконструкції парків і скверів.

Поділилися своїми думками про реконструкцію й жителі Левади.

Жителі Левади задоволені оновленим виглядом бульвару.
Людмила:
– Хотілося б висадити тут квіти, особливо гарно було б, якби вдалося підібрати різнокольорові. Звісно, тут складний ґрунт – здебільшого пісок, тож я навіть не знаю, які тут потрібні рослини, але сподіваюся, що наші комунальники щось придумають. Хотілося, щоб наша Левада стала зразковим мікрорайоном, на який рівнялися б усі інші.

Лариса Меденикова:
– Ми з сусідами довго чекали на реконструкцію бульвару і нарешті дочекалися. Дуже вдячні міській владі та нашому депутатові Денису Поліщуку, секретарю міської ради Оксані Деркач за створення такого чудового місця, де ми щовечора можемо виходити на прогулянку, дихати свіжим повітрям. Особливо нам подобається нове освітлення та якісно відремонтована дорога, адже раніше ввечері тут було складно ходити, можна було ненароком втрапити у яму. Тепер чекаємо літа, коли висадять квіти, зазеленіє свіжа травичка.

– Раніше тут було захаращено, – приєднується до них ще одна жителька Левади. – Ми знаємо, що це все коштувало великих грошей, і, напевно, було не так просто, однак добре, що тепер так гарно. Робітників хотілося б відзначити особливо. Щодня, у будь-яку погоду вони працювали. Молодці, одразу видно: старалися.
Сергій Лещенко, 01.02.2018, 12:412319
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень