19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Ремонтні бригади більше тут не чергуватимуть

Мешканці будинку, що на вулиці Зіньківській, 8-А, нарешті можуть зітхнути з полегшенням: проблему, яка вже давно всім не давала спокою, нарешті розв’язано.

Володимир Запара (крайній праворуч) запитав людей, що вони думають про якість ремонту.
Аварійні машини водоканалу і теплоенерго тут уже стали постійними гостями, розповідають місцеві. Труби перебували в аварійному стані і трималися тільки за рахунок постійно оновлюваних латок.

– Будинок у нас старий, а через стан труб до підвалу узагалі неможливо було зайти, – розповідає Катерина Зуєва, яка чи не найбільше опікувалася станом свого помешкання.

Після довгого та не надто ефективного листування з комунальними організаціями люди вирішили звернутися по допомогу до депутатів команди Андрія Матковського. Це вони зробили навесні минулого року, і робота почалася без затримок: для ремонту комунікацій будинку розробили проектну документацію, виділили кошти, знайшли підрядників, і восени того ж року, ще до початку опалювального сезону, проблему було розв’язано.

Борис Кажан мешкає тут майже 15 років, за увесь цей час, пригадує, жодних ремонтів тут не проводили. Підрядчики працювали злагоджено та виконали свою роботу якісно та швидко – протягом зими жодних затоплень не було.
– Замінили труби водогону, опалення, каналізаційні, і ми дуже радіємо з цього приводу, – каже Борис Кажан. – Проблем поки немає, і сподіваємось, що й надалі все буде нормально.

Щоб перевірити, як працюють оновлені трубопроводи та чи не скаржаться люди на якість робіт, 31 січня на Зіньківську, 8-А, завітав Володимир Запара, депутат Київської районної у м. Полтаві ради, представник команди Андрія Матковського.
– Люди зрозуміли, що роботи проводять, у місті поступово відбуваються зміни на краще. І завдяки цьому стають активнішими, частіше звертаються до нас, а ми всіма силами намагаємося їм допомогти, – розповів депутат.

Також Володимир Запара зауважив, що у планах – проведення капітального ремонту під’їздів у цьому будинку.
Сергій Лещенко, 08.02.2018, 14:29385
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень