22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Обличчям до людей та їхніх проблем. Звіт депутата Полтавської міської ради Сергія Луценка за 2017 рік

Моя депутатська діяльність спрямована насамперед на захист інтересів полтавської громади, виконання передвиборної програми, звернень виборців у межах депутатських повноважень відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». Свій звіт умовно поділяю на дві частини: діяльність у Полтавській міській раді та робота на виборчому окрузі.

1. Депутатська діяльність у міській раді

Протягом 2017 року взяв участь у всіх п'яти сесіях Полтавської міської ради.

За звітний період як голова постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, законності, правопорядку, інформаційної політики, регламенту, депутатської етики та антикорупційної політики організував та провів 12 засідань, з них два виїзних (на території Полтавського СІЗО та Полтавського об'єднаного міського військового комісаріату). На контролі комісії перебуває чотири міських цільових програми. У рамках «Програми боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на 2016–2020 роки» особисто мною було здійснено 11 перевірок громадських пунктів з охорони правопорядку. За результатами перевірок була проведена робоча нарада з відповідальними за цей напрямок роботи. У серпні 2017 року був ініціатором і безпосередньо провів виїзне засідання робочої групи щодо збереження приміщення колишньої вечірньої школи на Павленківській площі.

Як голова постійної депутатської комісії включений до складу міської комісії з питань нагород (присутній у 2017 році на 14 засіданнях) та комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Київської районної у м. Полтаві ради (присутній на восьми засіданнях). У складі об'єднаної команди депутатів Полтави беру участь в обласній спартакіаді серед депутатів місцевих рад.

2. Робота на виборчому окрузі

Коли тебе обирає громада, це значить, що вона тебе поважає, довіряє та сподівається на кращі зміни. Так сталося, що на місцевих виборах 2015 року до Полтавської міської ради я зайняв на своєму 37-му виборчому окрузі (входять приміські селища Вороніна, Червоний Шлях, Рогізна та частина Подолу) друге місце. Мене закріпили за «спокійним» шостим округом у Київському районі, майже в центрі міста. Але це, мабуть, нечесно – обирають на одному окрузі, а працюєш на іншому.

Тому, відчуваючи відповідальність за свої передвиборні обіцянки, я переконав своїх колег-депутатів закріпити за мною додатково і найбільший у місті за територією, кількістю жителів, наявністю проблемних питань (зсуви, підтоплення, стан доріг) 37-й округ, де й обирався.

Прийом громадян веду кожну другу середу місяця з 15.00 по 17.00 у приміщенні Подільської районної у м.Полтаві ради (кімн. 206).

Мене втретє обирають депутатом, і у своїй роботі ніколи не був бюрократом або статистом. Зателефонувавши на мій номер (066) 873-19-99 (незмінний понад десять років, був надрукований у передвиборній листівці, є на сайті міської ради, неодноразово публікувався у ЗМІ), виборець відразу має змогу отримати консультацію, відповідь на своє запитання, допомогу відповідно до моїх повноважень. Я ніколи не змушую людину приходити на прийом, писати звернення до депутата. Звернення може бути як письмове, так і усне. Якщо є проблема, то її потрібно розв'язувати негайно. Доступність влади – це основний принцип місцевого самоврядування. Усі «наболілі» питання своїх округів намагаюся вирішувати за участі міського голови, депутатського корпусу, профільних заступників міського голови, керівників комунальних підприємств та служб міста. За моєю пропозицією та за їхньої підтримки у 2017 році вдалося виконати капітальний ремонт дорожнього покриття на вулиці Лисенка та 3-му проспекті на Червоному Шляху. Був здійснений довгоочікуваний ремонт дороги на вулиці Полярній та прилеглому провулку Барвистому (загальна довжина 400 м), який убирав у себе грейдування дорожнього покриття та укладення асфальтової бракмаси. На звернення громадян була завезена бракмаса на окремі ділянки вулиць: Кармелюка (120 м), Лісозахисної, Нахімова, Середньої, 4-ї лінії; провулків Цілинного, Лисенка, Шота Руставелі.

Аби недопустити підтоплення будинків у селищі Вороніна, здійснили розчищення водойми Лебедине. За моїм зверненням восени були виконані вкрай важливі відновлювальні роботи водовідвідної системи на схилі селища Червоний Шлях (серпантин) у місці зсуву; у різних місцях округів спиляні три аварійні дерева та на восьми деревах виконана санітарна обрізка небезпечного сухого гілля та гілля, ураженого омелою.

Амбітні плани маю і у 2018 році. Основний перелік проблемних питань своїх округів у депутатському зверненні надав на ім'я міського голови із подальшим включенням їх до відповідних програм. Сподіваюсь на їхню реалізацію.
Іван Мольченко, 19.02.2018, 12:342398
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень