20 червня 2019 • № 25 (1561)
Rss  

Полтавці зібрали кошти на обладнання для пологового будинку

Колективи кількох шкіл виконали творчу композицію «Країна мрій».
21 лютого в Палаці дозвілля «Листопад» відбувся благодійний концерт «Добро об'єднує серця».

Олександр Мамай разом із іншими полтавцями долучився до акції «Добро об'єднує серця».
Цей захід для міста став уже традиційним. П'ять років він згуртовує дітей, батьків, педагогів закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у творчій співпраці, допомагає краще розуміти проблеми інших, бути милосердними, творити добро. За цей час його учасники зібрали близько 400 тис. грн, які передали сім'ям полтавців, котрі загинули під час антитерористичної операції на сході країни, за які придбали спеціальне медичне обладнання для лікування онкохворої малечі в дитячій міській клінічній лікарні м.Полтави. Окрім того, в обласному центрі проводили інші доброчинні заходи: студентські бали, виїзні концерти, культурно-мистецькі заходи для людей з обмеженими можливостями, працювали волонтерські загони, розвивався донорський рух тощо. Осторонь добрих справ ні тоді, ні тепер не стояли не лише освітяни, а й фахівці інших галузей.

У виконанні учасників прозвучали авторські інтерпретації відомих творів.
До нинішнього благодійного концерту разом із педагогами долучилися медики, спортсмени, працівники культури, соціальних служб. Узяли участь у заході й представники депутатського корпусу, управлінь виконавчого комітету міської ради, Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Інституту розвитку міста, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області.

На концерт прийшли не тільки освітяни, а й представники інших галузей гуманітарної сфери Полтави.
– Я із задоволенням прийшла сюди, адже ми повинні допомагати одне одному, – сказала завідувач масовим відділом Палацу дитячої та юнацької творчості Світлана Зубенко.

– І я особисто, і наше управління постійно беремо участь у доброчинних акціях. На них збираються люди, небайдужі до чужих потреб, – зазначила начальник управління міськвиконкому в справах сім'ї, молоді та спорту Олена Ромас.

– Я тут уперше. Про благодійний концерт дізналася в школі. Сама участі в такому заході ще не брала, але колеги – так. Захотілося зробити добру справу. Від виступів отримала велике задоволення. Усі учасники дуже талановиті, – поділилася вчитель української мови та літератури Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Людмила Ткаченко.

Ксенія Глушко продекламувала поезію «Дорожите счастьем» та прикріпила сердечко до інсталяції.
Нинішній благодійний концерт відбувся під патронатом міського голови Олександра Мамая, а на меті мав збір коштів для закупівлі високотехнологічних моніторів для міського клінічного пологового будинку, необхідних для виявлення патологій малюків на ранніх стадіях розвитку.

Заступник начальника міського управління охорони здоров'я Олександр Насонов та головний лікар 1-ї МКЛ Ганна Селькіна прикріплюють шовкові серця до інсталяції.
– У нас була велика потреба в такому обладнанні. Ми дуже раді отримати сертифікат на нього. Це надасть змогу покращити якість медичної допомоги в пологових залах. Тих грошей, що надали люди, вистачить не на один монітор, як думали, а на два, – розповіла головний лікар пологового будинку Наталія Удовицька.

Як повідомив наприкінці концерту очільник Полтави, за час заходу було зібрано 81,4 тис. грн.

– Я дякую всім без винятку учасникам цього марафону. Приємно, що до нього долучилися представники всієї гуманітарної сфери. І не принципово, скільки всього було коштів, головне – люди своїм прикладом показали: чужих дітей не буває, і їхнє життя та здоров'я – безцінні, – сказав Олександр Мамай.

Під час заходу своє мистецтво глядачам дарували представники загальноосвітніх закладів, дитячо-юнацьких і спеціалізованих шкіл Полтави, Палацу дитячої та юнацької творчості, Центру позашкільної освіти, закладів охорони здоров'я та інші. Багато композицій були спільними для двох-трьох колективів. Окрім того, на сцені склали інсталяцію – велике серце, що об'єднало всіх учасників концерту.
Віолета Скрипнікова, 22.02.2018, 11:08438
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень