22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Ушанували учасників бойових дій в Афганістані

Перед учасниками урочистостей виступив міський голова Олександр Мамай.
29 років минуло після закінчення війни в Афганістані. Не обійшли увагою цю дату і в Полтаві. З нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав сотні містян поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам. Тут, біля цього особливого місця, тепло та щиро зустрічали один одного бойові побратими, обіймалися, вітали, разом пригадувати ті непрості роки і тих, кого забрала одна з найстрашніших воєн.

Міська влада робить усе можливе для підтримки полтавських родин, чиї рідні чи близькі загинули в Афганістані. У своєму зверненні до присутніх міський голова Олександр Мамай першочергово подякував усім тим, хто самовіддано, не вагаючись, став на захист іншої країни та її народу. Він наголосив, що жоден учасник бойових дій на території інших держав, його рідні не лишаться поза увагою міської влади:

– Ви пройшли нелегке випробовування війною... Ви зберегли військове братерство, перемогли фізичні та моральні травми, насамперед за допомогою вашої солідарності та взаємопідтримки. Ви стали гідним прикладом людської відданості, героїзму. Спасибі вам за мужність! Вдячність за ваш героїзм назавжди залишиться в серцях співвітчизників та тих народів, честь і гідність яких ви допомагали відстоювати!

За хвилину квіти ляжуть до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.
Окремі слова подяки Олександр Мамай висловив учасникові війни в Афганістані, голові громадської організації «Учасники бойових дій (воїни-інтернаціоналісти) Шевченківського району міста Полтава» Володимирові Корнійчуку, який піклується про збереження пам'яті тих, хто вже не поруч, та допомагає всім, хто повернувся з Афганістану.

За сумлінну службу, мужність і патріотизм, відданість територіальній громаді міста та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав подяки й грамоти, у тім числі й з врученням нагрудних знаків, грошові винагороди отримали голови та члени громадських організацій, учасники бойових дій.

Четверо учасників бойових дій, інвалідів війни отримали одноразову матеріальну допомогу – по 20 тис. грн. П'ять сертифікатів на 300 тис. грн кожній отримали матері та вдови загиблих в Афганістані.

Цього дня двоє полтавців-учасників бойових дій отримали сертифікати на житло.

Після покладання квітів до підніжжя пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам традиційно всіх частували смачною солдатською кашею.
Володимир Сулименко, 22.02.2018, 11:32289
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень