17 червня 2019 • № 24 (1560)
Rss  

Пісні, танці і, звичайно ж, смачні млинці


Полтавці, поза всякими сумнівами, нетерпляче чекають приходу весни. Й аби хоча б символічно наблизити час пробудження дерев, яскраво-блакитного неба та свіжого теплого вітру, на гуляння перед театром ім.М.В.Гоголя вийшли і дорослі. і малі – щонайменше дві тисячі чоловік.

Принаймні стільки солодких млинців із гарячим чаєм у неділю, 18 лютого, спожили гості свята. І за спостереженнями фотокореспондента «ПВ», не було таких, кому б частування не вистачило.

Однак не лише наїдками відзначився цей день. Для всіх відвідувачів етносвята «Масляна» влаштували театралізовану концертну програму за участі кращих колективів міського Будинку культури та Малої академії мистецтв. Гостей заходу організатори запросили відвідати майстер-класи, різноманітні конкурси як для малечі, так і для дорослих. А щоб у всіх залишилася згадка про свято, неподалік сцени встановили тематичну фотозону. Найменші ж бавилися на ігровому майданчику.

Полтавець Роман, який завітав на свято разом із сім'єю, розповів:
– Найбільше нам подобається тепла атмо-сфера цього свята, усе ж таки люди зустрічають весну, тож і настрій панує відповідний. Скуштували ми й млинців, хоча черга за ними була чимала. Мене дуже порадували дівчата, які пригощали млинцями: робота в них, звичайно, була складна і нервова. Якщо вони читатимуть вашу газету, хочу передати їм привіт і подякувати за щирі усмішки!

А от Марія разом із давньою подругою Софією навіть не планували приходити на свято, однак пробули на ньому понад дві години:
– Ми вже давно не бачилися, і вийшло так, що цими вихідними обидві були в центрі, тож вирішили зустрітися випити кави, а потрапили на свято. Побачили фотозону, сфотографувалися, потім млинці, а там уже й на концерт вирішили лишитися. Найбільше сподобався феєрверк: коли в нас за спиною вибухнули перші хлопавки – мало не підскочили, та, коли розкрутилися вогні з іскрами. було чудово.

Відкрилася тут і виставка декоративно-прикладного мистецтва «Містечко майстрів». Можна було й придбати сувеніри ручної роботи або поживніші за млинці страви – шашлик, смажену картоплю, сало, а до всього цього ще й медовуху просто з пасіки.
Сергій Лещенко, 22.02.2018, 15:031454
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
<травень