22 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Полтавок вітали з 8 Березня міський голова й «Діти Фрістайлу»

Серед нинішніх військовослужбовців – чимало представниць прекрасної статі.
5 березня в Палаці дозвілля «Листопад» відбулися урочистості й святковий концерт із нагоди Міжнародного жіночого дня.

Вальсу підвладні всі покоління.
На свято були запрошені представниці чи не всіх професій. У залі зібралися працівниці закладів освіти, охорони здоров'я, культури, торгівлі, сфери обслуговування, підприємці, депутати, учасниці бойових дій, волонтери та інші. Відкрили захід чарівним вальсом – танцем, що непідвладний часу, як і сама жіночність. Після цього всіх присутніх у залі представниць прекрасної статі поздоровив очільник Полтави Олександр Мамай.

– Кожного року держава намагається забрати в нас якесь свято, але, думаю, 8 Березня, це міжнародне свято, ніколи не заберуть, – зазначив міський голова. – І сьогодні від себе особисто й від усіх чоловіків територіальної громади я вітаю всіх без винятку полтавок із Міжнародним жіночим днем, бажаю міцного здоров'я, сімейного затишку, благополуччя й достатку, а також хочу відзвітувати, що в обласному центрі було зроблено за минулий рік, зокрема для представниць слабкої статі, їхніх дітей, адже хто, як не жінка, найкраще оцінить успіхи, допоможе подолати проблеми та визначить плани на майбутнє.

Пісні про кохання у виконанні вокалістки гурту «Діти Фрістайлу».
За словами Олександра Мамая, у 2017 році бюджет міста склав 3,4 млрд грн, що дозволило в повному обсязі забезпечити роботу всіх галузей міського господарства: освіти, культури, охорони здоров'я, комунальної сфери, соціального захисту тощо. За обсягами будівництва житла Полтава посіла перше місце серед усіх обласних центрів України. Торік в експлуатацію було введено 14 багатоповерхівок. Нині, відповідно до програми забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей, зводиться багатоквартирний будинок на вулиці Марії Башкирцевої. За рахунок коштів міського бюджету вартість осель у ньому здешевлена вдвічі. Загалом 2017-й став продуктивним роком для вирішення житлових питань полтавців. 95 громадян поліпшили житлові умови в будинках і гуртожитках, серед них – п'ятеро дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування, 11 учасників АТО, п'ять сімей загиблих воїнів, три одиноких матері, 14 педагогів, три особи з інвалідністю, сім медичних працівників. А тепер із нагоди Міжнародного жіночого дня власне житло отримали ще три полтавки: одинока матір, яка виховує шістьох дітей, Наталія Рева, учасниця бойових дій Ольга Сапарова та дружина померлого військовослужбовця Антоніна Шатрава. Відповідні сертифікати їм вручив під час урочистостей міський голова.

На урочистості були запрошені представниці майже всіх професій.
– На жаль, багато жінок не почує на 8 Березня таких потрібних їм теплих слів, не отримає весняних квітів від найдорожчих серцю чоловіків, бо тих забрала війна, – сказав Олександр Мамай. – Але ці люди живі, доки їх пам'ятають. А міська влада робила й надалі робитиме все для того, аби їхні сім'ї відчували захист і турботу, знали, що про них завжди подбають, їх чують і готові зарадити в будь-якій ситуації.

Віддаючи данину шани й пам'яті полеглим воїнам, того вечора очільник обласного центру вручив рідним: матерям, вдовам, дітям – загиблих бійців (воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції) 39 сертифікатів на одержання одноразової матеріальної допомоги в розмірі 100–300 тис. грн. Загальна сума підтримки сягнула 9,5 млн грн. Зал цим жінкам, коли піднімалися на сцену, аплодував стоячи.

Не залишилися без уваги міської влади під час урочистостей і кращі з кращих трудівниць Полтави. Керівникам і працівникам салонів краси, туристичних агенцій, банківських установ, нафтогазовидобувних, хлібопекарських та інших підприємств були вручені почесні грамоти, подяки, нагрудні знаки та грошові винагороди. Після завершення церемонії нагородження серед присутніх за доброю традицією розіграли 24 путівки до міста Лева (кожна – на двох осіб). А концертну частину заходу продовжив виступ запального гурту «Діти Фрістайлу». Артисти виконали власні пісні, спародіювали таких відомих виконавців, як-то Олег Винник, Григорій Лепс, Свято-слав Вакарчук, нагадали про шлягери дорослого «Фрістайлу».
Віолета Скрипнікова, 12.03.2018, 16:111499
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень