19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Заповітна мрія здійснилася

14 березня для більшості працівників Полтавської міської ради пройшло у звичному режимі: робота з документацією, вирішення нагальних питань, наради, обговорення, зустрічі. Цього ж дня у стінах цієї ж будівлі сталася подія, що докорінно змінила життя однієї людини, подія, на яку вона чекала довгих
28 років...

Це не перебільшення, так говорить сама Ольга Криндач, якій міський голова Олександр Мамай вручив сертифікат на отримання власного житла.

Працює жінка головним державним інспектором відділу податків і зборів фізичних осіб Державної податкової інспекції в місті Полтава головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області. З 1990 року перебуває на квартирній черзі. Тривалий час жила з чоловіком, однак після розлучення опинилася без даху над головою, але пощастило влаштуватись у гуртожиток, у зовсім крихітну кімнату.

Ольга Криндач подякувала міському голові за турботу і небайдужість.
Про її проблему міський голова знає з перших уст: зневірившись змінити ситуацію власними силами, перебравши всі варіанти, жінка прийшла до нього на особистий прийом. Позитивне, а ще й настільки швидке розв’язання проблеми її вразило.

– Я вірила, що це буде, чекала, мріяла, уявляла власну квартиру, та, коли взяла сертифікат до рук – у мене немов земля пішла з-під ніг, не знала, як реагувати, що казати, – ділиться своїми емоціями Ольга. – Мені було складно. Моя заповітна мрія здійснилася – так важко повірити, що це не сон!

Такий важливий для себе подарунок Ольга отримала напередодні професійного свята – Дня працівника фіскальної служби. Важливість праці цих спеціалістів підкреслив Олександр Мамай перед врученням сертифіката.

– Саме робота податківців дає змогу сформувати міський бюджет, завдяки якому розвивається та живе наше місто, – зазначив міський голова. – Саме вони здатні вирішити багато складних питань. Цей сертифікат цілком заслужений. Сумлінно й відповідально Ольга Криндач пропрацювала 30 років. Переконаний, це чудовий подарунок до професійного свята.

Не стримуючи сліз, Ольга Миколаївна подякувала міському голові за турботу і небайдужість.Донька Ольги Миколаївни, яка нині проживає в Кременчуці, радіє разом із мамою:

– Уже минула година, відтоді як вона мені зателефонувала, однак досі щемить серце. Мама все життя наполегливо працювала, і я вважаю, що вона заслуговує на краще.

Олександр Мамай зазначив, що житлові питання – найболючіші для більшості полтавців. Його принципова позиція – до відзначення всіх професійних свят вручати сертифікати на отримання житла тим, хто вкрай цього потребує, адже кожен із цих людей і самовіддано працює на благо територіальної громади міста.
Сергій Лещенко, 15.03.2018, 11:361448
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень