Різниця в класі команд відчутна

«Ворскла» (Полтава) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:3
Голи: Феррейра, 22, 36, Марлос, 67 (пен.)

«Ворскла»: Шуст, Ребенок, Васін, Даллку, Кобахідзе (Одарюк, 68), Чеснаков, Шарпар (Гіоргадзе, 46), Сергійчук, Кадимян (Червак, 85), Скляр, Пердута.

Матчем у Полтаві стартував другий етап чемпіонату України в Прем’єр-лізі. Гості з перших хвилин захопили ініціативу, чомусь зовсім не били здалеку, намагаючись розіграти м'яч до остаточного. Перший по-справжньому небезпечний момент гірники створили на 16-й хвилині, а згодом і відкрили рахунок. Ісмаїлі віддав пас на Бернарда, який ліворуч прострілив у центр на Феррейру. Про аргентинця захисники забули, і Факундо в падінні головою з десяти метрів переправив м'яч у ворота – 0:1. Подвоїв рахунок той же Феррейра. Пас метрів на 35 зробив Марлос, знову Факундо втік від захисників і в один дотик перекинув голкіпера, який ішов на перехоплення, – 0:2. Після другого м'яча господарі великими силами пішли вперед, але жодна з цих навал не закінчилася ударом.

У другому таймі з атак «Ворскли» запам'ятався постріл Чеснакова, а також потужний удар Васіна зі штрафного у ближній кут, але воротар «Шахтаря» П’ятов діяв надійно. Значно небезпечніше атакували донеччани. Не реалізували вони вихід один в один з Шустом, Марлос відправив м'яч у ворота з мінімального офсайду, Бутко небезпечно стріляв у дальній кут, а також пенальті. Гіоргадзе збив найактивнішого гравця матчу – Марлоса, який холоднокровно виконав вирок і встановив остаточний результат – 0:3. Гра показала, що різниця в класі між чемпіоном та претендентом на бронзові медалі суттєво відчутна.

Результати інших матчів 23 туру Прем’єр-ліги України: «Динамо» – «Верес» – 1:0, «Маріуполь» – «Зоря» – 0:0, «Карпати» – «Олімпік» – 0:3, «Олександрія» – «Чорноморець» – 0:0, «Зірка» – «Сталь» – 1:2.

«Шахтар» розпрощався з Лігою чемпіонів

Матч проти «Ворскли» став для «Шахтаря» своєрідною перевіркою боєм перед грою 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з італійською «Ромою». Як відомо, у першому поєдинку в Харкові гірники здобули вольову перемогу: програючи по ходу зустрічі 0:1, вони зуміли не лише відігратися, але й перемогти – 2:1.
За схожим сценарієм розвивалася гра і на «Стадіо Олімпіко» в Римі. Першими рахунок знову відкрили італійці, однак цього разу «Шахтар» не зміг його навіть зрівняти. Тож за підсумками двох матчів у наступний етап турніру виходить «Рома».