18 липня 2019 • № 29 (1565)

ФК «Андріївка» — чемпіон!

ФК «Андріївка» – переможець турніру.
Голова федерації футболу Полтави Олександр Кудацький вручає відзнаку кращому гравцеві турніру Олегу Краснопьорову.
Завершився відкритий чемпіонат ПАТ «ПЗМС» з футзалу серед аматорських команд. Цікаво, що в турнірі вищої ліги інтрига зберігалася буквально до останньої хвилини заключного матчу, у якому зустрічалися ФК «Андріївка» і «Легіон». Якщо перша з команд достроково забезпечила собі перше місце, то доля третього залежала саме від результату цієї гри. Та «Легіону» для цього потрібна була лише перемога. Відтак у команди була куди вища мотивація, ніж у андріївців, проте і чемпіон теж не налаштований був грати у півсили.

І хоч у першому таймі «Легіон» вів з рахунком 2:0, та «Андріївка» відіграла спершу один м’яч, а буквально на останній хвилині і зрівняла рахунок. Щось подібне відбувалося і наприкінці другого тайму, коли на табло уже був рахунок 4:3 на користь «Легіона». При цьому «Андріївка» весь час атакувала і, здавалося, ось-ось може знову зрівняти рахунок. Та одна з контратак принесла успіх «Легіона», а за якусь мить пролунав і фінальний свисток.

Під час церемонії урочистого закриття чемпіонату перехідний кубок команді-переможцю, відзнаки кращим гравцям турніру, суддям і спонсорам команд вручив голова правління ПАТ «ПЗМС», голова федерації футболу Полтави Олександр Кудацький.
Віталій Скобельський, 20.03.2018, 16:042169