19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

Міський голова зустрівся із «Дітьми Сонця»

У середу, 21 березня, до Всесвітнього дня людини з синдромом Дауна в галереї мистецтв зібралися всі, кому небайдужа доля особливих дітей. Приводом стала тематична фотовиставка, яку організував Благодійний фонд «Карітас Полтава».

Зал повнився веселим гомоном «сонячної» малечі, розмовами батьків, які ділилися одне з одним новинами. Найбільше людей згуртувалося навколо фотовиставки. А подивитися там було на що: фотограф Анна Чапала вміло закарбувала на знімках моменти із зустрічей «сонячних» дітей із відомими полтавцями. Серед них – міський голова Олександр Мамай із Артемом Кучером та секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач разом із Софією Капінус.

Очільника міста знають майже всі сім'ї, які виховують дітей з особливими потребами, адже за його сприяння робиться чимало добрих справ.

– Якими б не були обставини долі, усі діти заслуговують на щастя. Усі без винятку, – наголосив міський голова. – Щирі слова вдячності висловлюю батькам, які виховують дітей з інвалідністю. Це великий труд і великий подвиг. Міська влада і надалі робитиме все для того, аби полегшити життя особливих дітей, молодих людей та їхніх рідних. На це ми спрямуємо всі можливості та ресурси.

Під час спілкування з батьками міський голова запевнив, що влітку на всіх дітей чекає тепле Чорне море. Подібні оздоровчі виїзди проводять з ініціативи Олександра Федоровича уже не перший рік. У 2017 році понад тисячу хлопців та дівчат разом з батьками відпочили на морі. За підтримки депутатського корпусу міської ради в рамках програми «Турбота» на це торік було виділено 2 млн 600 тис. грн.

Директорові Благодійного фонду «Карітас» отцю Володимиру Раковецькому міський голова вручив подяку з нагрудним знаком, а дітям та їхнім батькам пообіцяв, що за теплої погоди вони знову матимуть змогу відвідати харківський дельфінарій.

Проведення цих та інших акцій стало можливим завдяки тісній співпраці міської влади з найбільшими у місті об'єднаннями, які опікуються дітьми з особливими потребами.

Наприкінці заходу всі діти отримали від гостей свята м'які іграшки та канцелярське приладдя.
Сергій Лещенко, 21.03.2018, 17:231565
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень