24 травня 2019 • № 21 (1557)
Rss  

У Полтаві закликали весну й вручали подарунки

На заклик весни першими відгукнулися казкові персонажі.
Світлий, оптимістичний, натхненний – саме таким сприймається людиною період між початком весни за старим стилем і весняним рівноденням. І саме в цей час, а точніше 16 березня, було вирішено провести традиційний захід «Полтавський вісник» збирає друзів!».

Вручення призів.
– Сподіваємося, гарний настрій, який подарував цей день полтавцям, позитивно вплине на природу, і вона подарує нам справжню, а не тільки календарну весну, – зазначила редактор газети Лариса Семеняга.

Виступ ансамблю «Коза-дереза».
Для цього вісниківці спільно з креативною студією «Просто казка», творчою майстернею «Патапуф», переможцями міжнародних та всеукраїнських фестивалів, ансамблем народної пісні «Коза-дереза», вокально-хоровими студіями академічного та групового народного автентичного співу «Домінус» і звичайними відвідувачами торговельно-розважального центру «Київ» активно закликали красуню весну. У ТРЦ вона прийшла. І принесла з собою подарунки. Перший із них, а точніше одразу кілька – від різних торгових точок, отримала 25-мільйонна відвідувачка центру Юлія Слободянюк разом із донькою Веронікою.

– Ми досить часто буваємо в торговельно-розважальному центрі, заходимо тут у магазини, скуповуємося й просто проводимо дозвілля, – розповіла полтавка. – Раз на тиждень точно відвідуємо ТРЦ. Нині домовилися з подругою відвести дітей у «Джунглі-парк», відпочити після робочого дня. Зовсім не очікувала, що буду якимсь ювілейним відвідувачем, я, чесно, шокована, але презентами скористаюся обов’язково!

Отримали подарунки того дня й віддані читачі «ПВ». Напередодні серед тих із них, хто передплатив газету на 2018 рік, були розіграні праска, мультиварка, мікрохвильова піч і вручені під час заходу.

Зі свіжим номером «ПВ».
– За всі роки, що передплачую газету, приз я виграла вперше, – розповіла Лідія Вісич. – А передплачую її вже близько десяти років! Мені подобається видання. У ньому є програма, кросворд, усі новини Полтави описані. Мене цікавить місто, у якому живу, тож і газета цікава. Я дуже задоволена подарунком. У мене не було мікрохвильової печі. Коли дізналася, що отримаю в якості призу, емоції просто зашкалили, адже я мріяла про неї, та все не складалося придбати.

Лідія Вісич була єдиною з переможців-передплатників, яка особисто прийшла на захід того дня. Валентина Жердова не змогла приїхати, бо живе за містом, і попросила забрати приз доньку Ірину.

– Мама була дуже задоволена, що виграла, – зазначила жінка. – І подарунок – мультиварка – їй сподобався.

85-річна Раїса Надудік також не мала змоги прибути на вручення призів.

– Праску виграла моя свекруха, а я тільки прийшла, щоб забрати, от принесла паспорт переможниці підтвердити, що справді від неї, – сказала невістка Тетяна. – Коли вона дізналася про виграш, радості не було меж. Уперше в житті трапився приз. До цього ніколи нічого не вигравала! Тож раділа дуже. І праска була саме потрібна – якраз напередодні згоріла стара.
Віолета Скрипнікова, 22.03.2018, 15:141573
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<квітень