25 березня 2019 • № 12 (1548)
Rss  

Привезли до Полтави нагороди й подякували за підтримку

Ансамбль «Каблучок» отримав від Олександра Мамая не тільки підтримку в організації поїздки, а й подяку, подарунки за здобуті нагороди.
На початку весни у Києві проходив XIV Міжнародний багатожанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2018». Полтаву там представляв зразковий художній колектив ансамблю народного танцю «Каблучок» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді. Звідти дівчата повернулися з купою позитивних вражень, новими цікавими знайомствами, натхненні й щасливі. А ще привезли нагороду – два перші місця й одне друге.

Своєю нестримною радістю у вівторок, 27 березня, учасниці колективу на чолі з керівником Анною Рак поділилися з міським головою. Саме Олександр Мамай допоміг «Каблучку» безпечно та зручно дістатися місця проведення фестивалю. Два комфортабельних автобуси доправили їх до Києва і назад до Полтави.

– Підтримку з боку Олександра Федоровича ми відчуваємо повсякчас, – за-уважила керівник ансамблю «Каблучок» Анна Рак. – Неодноразово ми звертались по допомогу, і завжди на наші прохання відгукувались. Приємно, що в нашому місті турбуються про дітей, допомагають розвивати їхні таланти. Зі свого боку обіцяємо, що це не остання перемога!

Вікторія Кучерова, одна з учасниць колективу, прочитала Олександрові Мамаю вірш, який написала її бабуся. Також на знак вдячності пригостили міського голову духмяним короваєм.

Під час спілкування з колективом та його очільницею міський голова подякував за їхній візит і, звісно ж, за те, що гідно представили Полтаву на фестивалі.

– Я завжди говорив і продовжую говорити, що в нашому місті живуть найкращі діти, найкраща молодь. Завдання дорослих – зробити все для того, аби їхнє дитинство було щасливим, яскравим, незабутнім. Завдання міської влади – створити всі належні умови для розвитку дітей, їхнього навчання, підтримки талановитих та обдарованих.

Ліза Моротченко, одна із юних танцюристок «Каблучка», розповіла, що хоч і нервувала на конкурсі, однак про нього в неї лишилися тільки приємні спогади:

– Це наш другий виступ на цьому фестивалі, перший раз ми презентували «Іспанський танець», із ним і посіли перше місце. Тож цього разу повертатися туди було особливо радісно, показували свій танець «Ярмарок», а також два інших, над якими довго і напружено працювали.

Не лишились без подарунків юні таланти. Усі отримали від Олександра Мамая м'які іграшки, а також зробили фото на згадку.
Сергій Лещенко, 29.03.2018, 14:021040
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
<лютий