19 липня 2019 • № 29 (1565)
Rss  

На сцені змагалися найкмітливіші


17 квітня в залі Палацу дозвілля «Листопад» було гучно. Не тому, що звукова апаратура працювала на максимальній потужності. І не через потужне звучання інструментальної музики. Зала раз-у-раз вибухала щирим гучним сміхом, адже під світлом прожекторів кращі жарти видавали команди молодих, веселих та найкмітливіших – студентів полтавських вишів.

У членів журі, як і завжди, була непроста робота.
Олександр Мамай привітав учасників КВН.
П'ять команд по десять учасників змагалися за Кубок міського голови. Мотивації їм не бракувало: чотири з них хотіли перехопити Кубок у команди Полтавської державної аграрної академії, яка отримала статус переможця у 2017 та 2016 роках. А от студенти з «аграрки» дуже не хотіли поступатися місцем, адже ще до початку гри визначили: третій раз повинен замкнути чергу тріумфів.

Перерахуємо всіх учасників: за звання найкмітливіших змагалися збірні команди Вищого державного навчального закладу України «Українська медична стоматологічна академія», Полтавського національного педагогічного університету ім.В.Г.Короленка, Полтавського національного технічного університету ім.Юрія Кондратюка, Полтавського університету економіки і торгівлі та вищезгадана збірна з аграрної академії.

«Гуморили» команди в чотирьох конкурсних епізодах:

– привітання «Прогулянка містом»;
– розминка із залом (тут командам ставили запитання);
– відеоконкурс «Моя Полтава на мене схожа»;
– домашнє музичне завдання «Полтавські байки».

Команда-переможці з кубком.
Кожну команду в залі підтримували друзі та колеги, рідні й близькі, колективи вишів на чолі з ректорами.

Привітав усіх учасників міський голова Полтави Олександр Мамай. Він зауважив, що в нашому місті живе талановита, амбітна, творча, креативна, найкраща молодь, якою він пишається:
– Насолоджуючись виступами кожної команди, зайвий раз пересвідчився, що найкраща молодь живе у Полтаві. Ви – неймовірні! Приємно спостерігати, які ви дружні, як підтримують вас ваші навчальні заклади, аплодуючи вам стоячи по кілька хвилин. Цей фестиваль став нашою чудовою міською традицією, це нагода весело та гарно провести час, але найважливіше – фестиваль єднає. Дякую всім командам!

Доки кращих з кращих визначали члени поважного журі, на всіх присутніх чекав приголомшливий сюрприз від Олександра Мамая. Цього року на фестиваль завітав відомий український співак, дворазовий номінант музичної премії YUNA-2017 у категорії «Відкриття року» та 2018 року в категорії «Найкращий виконавець» IVAN NAVI.

Урешті-решт після довгих переговорів журі визначило цьогорічного призера – Кубок здобула збірна команда Полтавського національного технічного університету ім.Юрія Кондратюка. Кожна команда отримала диплом та сертифікат на отримання грошової премії у розмірі 10 тис. грн.

Неочікуваним став і сюрприз від Олександра Мамая для кожного глядача в залі. Свій вхідний квиток на КВН незабаром можна буде обміняти на запрошення святкування Дня молоді в Полтаві. Відкривши таємницю, Олександр Мамай повідомив, що цього року на захід завітає відома українська співачка Ольга Полякова.
Сергій Лещенко, 19.04.2018, 13:141513
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
<червень