22 серпня 2019 • № 34 (1570)
Rss  

Територія Прирічкового парку потребує детального аналізу

Робоча група розглядає питання розвитку Прирічкового парку вздовж русла Ворскли.
Ідея розвитку Прирічкового парку постала в березні минулого року. Тоді на сесії міської ради депутати розглядали питання про надання дозволу на розробку детального плану території на березі Ворскли.

Засідання провела голова робочої групи, секретар міської ради Оксана Деркач.
Спільного бачення подальшого розвитку території влада і громадськість так і не дійшли. В «Інституті розвитку міста» відбулось засідання робочої групи щодо розробки плану дій та підготовки технічного завдання на проведення конкурсу з розвитку території Прирічкового парку в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». На засіданні були присутні представники КО «Інститут розвитку міста», німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, міськвиконкому та райвиконкомів, депутати міської та районних рад, громадських організацій. Провела засідання голова робочої групи, секретар міської ради Оксана Деркач. Вона зазначила, що Прирічковий парк – це одна із багатьох зелених зон Полтави, які потребують догляду та розвитку:

– Сьогодні ми зібралися для обговорення бачення концепції розвитку території Прирічкового парку. Але спочатку нам необхідно визначити, як буде працювати робоча група по напрацюванню технічного завдання. А потім буде оголошено конкурс на бачення розвитку території. Додам, що це європейська практика. Сподіваюсь, що долучаться ті структури, які розуміють, як необхідно облаштувати територію Прирічкового парку, як вона повинна розвиватися, як вона може сприяти розвитку туризму та багато іншого, – наголосила Оксана Антонівна.

Усі члени робочої групи активно обговорювали питання розвитку території Прирічкового парку. Говорили й про те, що варто зробити спочатку: визначити юридичні межі Прирічкового парку, а потім розробляти концепцію розвитку цих територій чи навпаки.

Так, ментор проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Матіас Ельгер наголосив, що для початку доцільно дослідити всю територію вздовж русла Ворскли в межах міста. Він запропонував визначити територію, для якої буде розроблена детальна концепція після вивчення результатів аналізу.

Аналіз складатиметься з двох частин: фізичної та екологічної. Після завершення досліджень робоча група зустрінеться знову й обговорить межі ділянки, для якої у подальшому буде розроблений детальний план території.
Володимир Сулименко, 19.04.2018, 13:312243
ПнВтСрЧтПтСбНд
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
<липень