Реванш за поразку і крок до бронзи

«Зоря» (Луганськ) – «Ворскла» (Полтава) – 0:3

Голи: Чеснаков, 50, Кулач, 73, Сергійчук, 90+2

«Ворскла»: Шуст, Ребенок, Васін (Одарюк, 75), Даллку, Кобахідзе, Коломоєць, Чеснаков, Шарпар (Скляр, 77), Кулач (Сергійчук, 83), Пердута, Гіоргадзе.

У першому таймі луганські футболісти створили більше небезпечних моментів, але «Ворскла» теж в обороні не відсиджувалася. На 40-й хвилині Кулач з розвороту пробивав, але Лунін прочитав цей епізод.

На початку другої половини гості відкривають рахунок. Ребенок від лівої бровки виконав довгу діагональ до протилежної штанги воріт суперника, там Шарпар виграв повітря і скинув м'яч на Чеснакова, який випередив захисника і воротаря, переправивши м’яч головою, – 0:1. Після цього полтавці заграли більш комбінаційно і цікавіше. На 73-й хвилині позиційна атака перейшла у прорив правим краєм Пердути, Ігор прострілив у вільну зону в штрафний, куди вбіг Кулач і пробив низом, – 0:2. Після цього «Зоря» могла скоротити рахунок, Юрі прорвався до півкола штрафного, звідки і пробив майже під штангу, але Шуст зреагував і витягнув важкий м'яч. А полтавці вже в компенсований час добили суперника. Сергійчук реалізував вихід один на один – 0:3.

«Ворскла» взяла реванш за поразку місячної давнини й збільшила відрив від прямого конкурента за бронзу до семи очок. У наступному турі біло-зелені зіграють у Харкові з чемпіоном країни донецьким «Шахтарем».

Результати інших матчів 27 туру Прем'єр-ліги України: «Сталь» – «Карпати» – 0:1, «Зірка» – «Чорноморець» – 2:1, «Олімпік» – «Олександрія» – 0:0, «Шахтар» – «Динамо» – 0:1, «Маріуполь» – «Верес» – 2:0.